„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus pelnė įvartį Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį su „Toronto Maple Leafs“ komanda.

„Velniai“ namuose pralaimėjo po bulitų serijos 5:6 (2:0, 2:3, 1:2; 0:0) ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

30-metis lietuvis pasižymėjo 8-ąją min., padidindamas savo komandos pranašumą iki dviejų įvarčių 2:0. Tai buvo antrasis D. Zubraus įvartis šį sezoną.

„Devils“ komandai įvarčius taip pat pelnė Deividas Klarksonas, Džeimis Langenbraneris, Kolinas Vaitas ir Zakas Peraizas. Pastarasis ledo ritulininkas 52-ąją min. išlygino rezultatą 5:5 ir išplėšė pratęsimą. Endis Grynas atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o Brajanas Džonta ir Maikas Moto - po 2.

„Maple Leafs“ gretose du įvarčius pelnė Metas Steidženas (1 rez. perd.), po kartą pasižymėjo Aleksandras Stynas, Džamalas Majersas ir Aleksejus Ponikarovskis (1 rez. perd.).

Pergalę Toronto komandai lėmė Niklaso Hagmano realizuotas baudinys. Po jo taiklaus metimo „Maple Leafs“ bulitų serijoje išsiveržė į priekį 2:1, o „Devils“ žaidėjo Dž. Langenbranerio smūgį atrėmė varžovų vartininkas.

D. Zubrus žaidė 18 min. 56 sek., 2 kartus metė į vartus bei pirmajame ir trečiajame kėliniuose buvo 2 min. pašalintas iš aikštės.

30-metis lietuvis per 9 šio sezono rungtynes pelnė du įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

„Devils“ komanda, po 9 mačų turinti 12 taškų, Rytų konferencijoje užima šeštąją vietą. Toronto klubas su 11 taškų po 10 rungtynių žengia aštuntas.