brajanas džonta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brajanas džonta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brajanas džonta“.

Dainius Zubraus klubas pateko į nesėkmių liūną

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate trečiadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose net 1:6 (1:3, 0:2, 1:0) pralaimėjo „Pittsburgh Penguins“ ekipai ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės. Vienintelį įvartį „Devils“ komandai pelnė Brajanas Džonta. 13 min. 28 sek. žaidęs D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, du kartus smūgiavo į vartus ir pirmajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.
2009-04-02

NHL čempionate – antras D. Zubraus įvartis

„New Jersey Devils“ klubo puolėjas Dainius Zubrus pelnė įvartį Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato reguliariojo sezono rungtynėse trečiadienį su „Toronto Maple Leafs“ komanda. „Velniai“ namuose pralaimėjo po bulitų serijos 5:6 (2:0, 2:3, 1:2; 0:0) ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. 30-metis lietuvis pasižymėjo 8-ąją min., padidindamas savo komandos pranašumą iki dviejų įvarčių 2:0. Tai buvo antrasis D. Zubraus įvartis šį sezoną.
2008-10-30

Savo arenoje "velniai" neįveikiami

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų finalo penktosiose rungtynėse ketvirtadienį geriausia Rytų konferencijos komanda "New Jersey Devils" savo arenoje įveikė Vakarų konferencijos čempionus "Anaheim Mighty Ducks" ledo ritulininkus 6:3 ir serijoje iki keturių pergalių vėl pirmauja 3-2. Šįkart finalininkai prapliupo įvarčiais, nes pirmosiose ketveriose rungtynėse buvo pelnyta vos 12 įvarčių.