Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato I diviziono Vakarų konferencijoje trečiąją vietą iškovojo Kretingos “Grifai„, kurie principinėje dvikovoje įveikė Gargždų “Ledžingą“, praneša hockey.lt.

Vakaruose treti – Kretingos „Grifai“

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų divizione trečiąją vietą užsitikrino Kretingos „Grifai“, kurie principinėje dvikovoje 6:2 (3:2, 3:0, 0:0) įveikė Gargždų „Ledžingą“ ir palaidojo pastarosios viltis užkopti ant konferencijos prizininkų pakylos.

Rungtynes „Ledžinga“ pradėjo jau 17 sekundę pelniusi įvartį, tačiau „Grifai“ nesnaudė ir po minutės atsakė tuo pačiu. Pirmajame kėlinyje kretingiškiai greitai išsiveržė į priekį ir iniciatyvos iš rankų nebepaleido.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu „Grifų“ įvarčiu ir „Ledžinga“ palūžo. Praleidę dar du įvarčius gargždiškiai vienu metu prarado norą kovoti, kuris sugrįžo tik trečiajame kėlinyje. Paskutiniosiose 20 minučių „Ledžinga“ šturmavo varžovų vartus, pasinaudodami priešininkų nuovargiu, tačiau įvarčio įmušti nepavyko.

Po šios pergalės „Grifai“ užsitikrino trečiąją konferencijos vietą. Vakaruose beliko dvi intrigos, kas užims pirmąją vietą ir kas taps ketvirtąja ekipa.

„Ledžinga“ – Grifai“ 2:6 (2:3. 0:3, 0:0). „Ledžinga“: A.Sapožnikovas, R.Piaulokas po 1 įvartį. „Grifai“: J.Gorelis, I.Kuzminovas po 2, A.Kožickas, S.Gorelis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Velniai“ sezoną baigė įtikinama pergale

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje paskutiniąsias sezono rungtynės sužaidė Kauno „Velniai“ ir „Monstrai“, kurias rezultatu 8:0 (2:0, 3:0, 3:0) laimėjo „Velniai“, iškovoję trečiąją konferencijos vietą.

„Velniai“ didesnio pasipriešinimo šioje dvikovoje nesutiko ir nuolat didino rezultatą.

„Monstrai“ nerado vaistų prieš varžovų puolimą ir neišnaudojo paskutiniojo šanso pakilti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos.

„Monstrai“ – „Velniai“ 0:8 (0:2, 0:3, 0:3).„Velniai“: D.Rudminas, R.Bigenis po 2, T.Neimavičius, J.Miklaševičius, G.Nazarovas, D.Žiūkas po įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“              9  9 0 0 0  111:12  27

2. Elektrėnų „Strangers SC“     9  8 0 0 1   85:41  24

3. Kauno „Velniai“             10  6 0 0 4   70:46  18

4. Jonavos „Week on Wings“     10  1 2 0 7   33:83   7

5. Kauno „Crazy puck“          10  1 1 1 7   28:83   6

6. Kauno „Monstrai“            10  1 0 2 7   32:92   5

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.