grifai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grifai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grifai“.

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje – Kretingos klubo pergalė prieš Klaipėdos ekipą

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje kiek netikėtai lengvai Kretingos „Grifai“ 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo Klaipėdos „Kirus“. Abi komandos iki šios dvikovos taškų neturėjo ir siekė pabėgti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos, praneša hockey.lt. Tai pavyko padaryti „Grifams“ ,kurie gražiu stiliumi įveikė varžovus, o už pergalę didžiąja dalimi gali būti dėkingi vartininkui Justui Makarevičiui.
2012-11-27

NLRL čempionate Kretingos „Grifai“ iškovojo trečiąją Vakarų konferencijos vietą

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato I diviziono Vakarų konferencijoje trečiąją vietą iškovojo Kretingos “Grifai„, kurie principinėje dvikovoje įveikė Gargždų “Ledžingą“, praneša hockey.lt. Vakaruose treti – Kretingos „Grifai“ Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų divizione trečiąją vietą užsitikrino Kretingos „Grifai“, kurie principinėje dvikovoje 6:2 (3:2, 3:0, 0:0) įveikė Gargždų „Ledžingą“ ir palaidojo pastarosios viltis užkopti ant konferencijos prizininkų pakylos.
2012-03-13

NLRL čempionate – įnirtingos kovos trijose konferencijose

Nacionalinės ledo ritulio lygos I divizione savaitgalį įvyko kovos visose konferencijose ir dvikovos vyko itin atkakliai, rašo hockey.lt „Grifai“ „Kirus“ nuleido ant žemės Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Kretingos „Grifai“ 8:4 (1:1, 2:1, 5:2) nugalėjo Klaipėdos „Kirus“ ir nuleido aukštai skrajojusius „Kirus“ ant žemės. Dvikovos favoritais buvo laikomi klaipėdiečiai, tačiau Kretingos klubas galvojo kitaip.
2012-03-05

NLRL čempionate Klaipėdos „Baltija“ iškovojo aštuntąją pergalę iš eilės

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki aštuonerių, po atkaklios kovos rezultatu 5:3 (1:0, 2:1, 2:2) įveikusi Kretingos „Grifus“, praneša hockey.lt. Klaipėdos klubas Nacionalinėje ledo ritulio lygoje Vakarų konferencijoje nuo pat lygos įkūrimo nepralaimėjo nė karto ir iškovojo jau dvidešimt antrąją pergalę iš eilės. Pirmajame kėlinyje neginčytini Vakarų diviziono lyderiai pelnė vos vieną įvartį.
2012-02-08

Lietuvos ledo ritulio čempionate – kovos iki paskutinės sekundės

Po pertraukos atnaujintas Lietuvos ledo ritulio čempionatas,  kuriame įvyko trejos rungtynės I divizione, teigiama pranešime spaudai. Kretingos „Grifai“ nusileido Šiaulių „Ledo linijai“ Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje permainingose rungtynėse Kretingos „Grifai“ rezultatu 3:6 (1:1, 0:1, 2:4) nusileido Šiaulių „Ledo linijos“ ekipai. Pirmajame kėlinyje kiek netikėtai jau 2 minutę įvartį pelnė „Grifai“, kurie pagirtinai gynėsi nuo varžovų atakų.
2012-01-09

NLRL čempionate Klaipėdos „Baltija“ pirmąjį ratą baigė be praradimų

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ baigė pirmąjį ratą be suklupimų ir penktosiose rungtynėse rezultatu 9:4 (4:2, 5:1, 0:1) be didesnio vargo įveikė Kretingos „Grifus“, praneša hockey.lt. Pirmieji įvartį sužaidus vos pusantros minutės pasiekė kretingiškiai, tačiau jau po minutės rezultatas buvo lygus.
2011-11-30

Vakaruose – nesunki „Grifų“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Toras“ turėjo pripažinti Kretingos „Grifų“ pranašumą rezultatu 2:11 (0:3, 2:3, 0:5), praneša hockey.lt. Pirmajame kėlinyje „Grifai“ pelnė tris įvarčius be atsako ir įgijo ženklų pranašumą. Komandų jėgos ėmė panašėti antrajame kėlinyje, kai „Toras“ sušvelnino rezultatą iki 1:3, tačiau turėdamas aikštelėje vienu žaidėju mažiau vėl praleido įvartį ir kretingiškiai vėl atstatė trijų įvarčių pranašumą.
2011-11-22

Vokietijos policijai talkins grifai

Vokietijos policija kovoje su nusikalstamumu išbando naują ginklą – grifus, kurie gali surasti paslėptus lavonus. Trys plunksnuoti detektyvai, pavadinti Sherlocku, Marple ir Columbo, treniruojami šiaurės Vokietijoje esančiame Walsrode'o paukščių parke, praneša BBC. Dėl puikaus regėjimo ir aštrios uoslės šie paukščiai gali dirbti taip pat meistriškai, kaip jų pramanyti bendravardžiai.
2011-06-06

Ledo ritulio čempionate dvi atkaklios kovos ir sutriuškinimas

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono A – B grupėje Kretingos „Grifai“ išsikapstė iš nesėkmių duobės ir rezultatu 7:0 (1:0, 3:0, 3:0) sutriuškino Gargždų „Ledžingą“, praneša hockey.lt. „Grifai“ buvo laikomi šios dvikovos favoritais, tačiau rungtynes geriau pradėjo varžovai, kurie sukūrė net tris progas įvarčiui pasiekti. Tačiau sėkme pirmojo kėlinio pabaigoje džiaugėsi kretingiškiai.