Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ baigė pirmąjį ratą be suklupimų ir penktosiose rungtynėse rezultatu 9:4 (4:2, 5:1, 0:1) be didesnio vargo įveikė Kretingos „Grifus“, praneša hockey.lt.

Pirmieji įvartį sužaidus vos pusantros minutės pasiekė kretingiškiai, tačiau jau po minutės rezultatas buvo lygus. Vėliau „Baltija“ perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir pirmavo 4:1.  „Grifai“ bandė priešintis varžovams – 3:5, tačiau audringas antrasis kėlinys priklausė „Baltijai“, kuri susikrovė saugų 6 įvarčių pranašumą.

Paskutiniosiose 20 minučių tebuvo formalumas. „Baltija“ ramiai laukė finalinio švilpuko, „Grifai“ gali džiaugtis laimėję bent kėlinį prieš absoliučius konferencijos lyderius.

„Baltija“ – „Grifai“ 9:4 (4:2, 5:1, 0:1). „Baltija“: V.Vaičiulionis 3, V.Strazdas 2, J.Stepėninas, J.Novikovas, J.Novikas po 1 įvartį. „Grifai“: J.Gorelis, I.Kuzminovas po 2 įvarčius.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          5 5 0  0  0   47:18  15

2. Šiaulių „Ledo linija“        4 3 0  0  1   27:15   6

3. Kretingos „Grifai“           2 1 0  0  1   15:11   3

4. Gargždų „Ledžinga“           2 0 0  0  2   10:17   0

5. Klaipėdos „Kirai“            2 0 0  0  2    5:15   0

6. Klaipėdos „Toras“            3 0 0  0  3    5:33   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.