Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Toras“ turėjo pripažinti Kretingos „Grifų“ pranašumą rezultatu 2:11 (0:3, 2:3, 0:5), praneša hockey.lt.

Pirmajame kėlinyje „Grifai“ pelnė tris įvarčius be atsako ir įgijo ženklų pranašumą.

Komandų jėgos ėmė panašėti antrajame kėlinyje, kai „Toras“ sušvelnino rezultatą iki 1:3, tačiau turėdamas aikštelėje vienu žaidėju mažiau vėl praleido įvartį ir kretingiškiai vėl atstatė trijų įvarčių pranašumą. Vėliau „Grifams“ teko tai daryti dar kartą, o 34 rungtynių minutę po dar vieno „Grifų“ įvarčio rezultatas tapo 6:2.

Trečiajame kėlinyje „Toro“ gynyba sugriuvo ir rezultatas ėmė žaibiškai didėti. „Grifai“ lengvai pelnė 5 įvarčius be atsako ir nugalėjo varžovus rezultatu 11:2.

„Toras“ – „Grifai“ 2:11 (0:3, 2:3, 0:5). „Toras“; E.Pavliukovas 2 įvarčiai. „Grifai“: J.Gorelis 4, A.Mickevičius, I.Kuzminovas po 2, R.Puškorius, V.Stanius, S.Gorelis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“          3 3 0  0  0   32:9   9

2. Šiaulių „Ledo linija“        3 3 0  0  0   22:9   9

3. Kretingos „Grifai“           1 1 0  0  0   11:2   3

4. Gargždų „Ledžinga“           2 0 0  0  2   10:17  0

5. Klaipėdos „Kirai“            2 0 0  0  2    5:15  0

6. Klaipėdos „Toras“            3 0 0  0  3    5:33  0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.