0
TV3

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje kiek netikėtai lengvai Kretingos „Grifai“ 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjo Klaipėdos „Kirus“. Abi komandos iki šios dvikovos taškų neturėjo ir siekė pabėgti iš paskutiniosios turnyrinės lentelės vietos, praneša hockey.lt.

Tai pavyko padaryti „Grifams“ ,kurie gražiu stiliumi įveikė varžovus, o už pergalę didžiąja dalimi gali būti dėkingi vartininkui Justui Makarevičiui.

„Grifai“ pirmieji išsiveržė į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino. „Kirai“ po netikėto rikošeto rezultatą sušvelnino, tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo į varžovų vartus įmušti „Kirai“. Klaipėdos komanda trečiajame kėlinyje turėjo ne vieną progą pasižymėti, vienu metu buvo iščiuožę trise prieš varžovų vartininką, tačiau net ir tokioje situacijoje įveikti varžovų vartininko nesugebėjo. „Grifai“ kyla į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, „Kirus“ palikdami paskutiniais.

„Grifai“ – „Kirai“ “ 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). „Grifai“: J.Gorelis 2, V.Jucys, V.Bogdanovas po 1 įvartį. „Kirai“: A.Sapožnikovas 1 įvartis.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šiaulių „Ledo linija“ 4 3 1 0 0 24:14 11 2. Klaipėdos „Baltija“ 4 3 0 1 0 30:18 10 3. Kaliningrado „Delovaja rus 2“ 2 1 0 0 1 11:13 3 4. Kretingos „Grifai“ 3 1 0 0 2 7:16 3 5. Klaipėdos „Kirai“ 5 0 0 0 5 22:33 0

„Sūduva“ paerzino „Bizonus“ ir buvo sutriuškinta Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Centro konferencijoje Marijampolės „Sudūva“ 2:11 (2:3, 0:6, 0:2) nusileido Kauno „Bizonams“.

Marijampolės klubas sugebėjo pasipriešinti varžovams ir sukurti intrigą ant ledo, tačiau tai truko vos vieną kėlinį. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Sudūva“ sušvelnino rezultatą 2:3 ir sukūrė intrigą. Visus klausimus apie nugalėtoją „Bizonai“ į vietas sudėliojo per antrą kėlinį, kai pelnė net 6 įvarčius be atsako.

Paskutiniajame kėlinyje pelnę dar du įvarčius „Bizonai“ iškovojo užtikrintą pergalę ir užtikrintai pirmauja konferencijoje.

„Sudūva“ – „Bizonai“ 2:11 (2:3, 0:6, 0:2). „Sudūva“: D.Tumenas, R.Akelaitis po 1 įvartį. „Bizonai“: J.Misikonis 3 įvarčiai, S.Kiršys, V.Sajus po 2, G.Šabūnas, V.Petraitis, S.Gutauskas, M.Starkovas po po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“ 4 4 0 0 0 59:8 12 2. Marijampolės „Sūduva“ 4 2 0 0 2 10:29 6 3. Kauno „Bizonai 2“ 4 2 0 0 2 13:21 6 4. Kauno „Crazy puck“ 4 0 0 0 4 7:31 0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.