Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje ir toliau be praradimų žingsniuoja Kauno „Bizonai“, kurie iškovojo jau 5 iš eilės pergalę, šįkart neplikę jokių vilčių Kauno „Velniams“ – 10:2 (2:0, 3:1, 5:1),praneša hockey.lt.

Jei pirmajame kėlinyje dar „kvepėjo“ kova, kai „Bizonai“ pirmavo dviem įvarčiais, tai antrajame kėlinyje rezultatas šoktelėjo iki 5:0, ir kovos „kvapo“ nebeliko. Paskutiniosios 20 minučių virto formalumu – „Bizonai“ pelnė dviženklį įvarčių skaičių ir tvirtai pirmauja konferencijoje.

„Velniai“ – „Bizonai“ 2:10 (0:2, 1:3, 1:5). „Velniai“: G.Šeputis, G.Nazarovas po 1 įvartį. „Bizonai“: M.Starkovas, G.Šabūnas po 2, A.Gavrilovas, S.Kiršys, A.Petraitis, A.Stančiauskas, G.Prešegalavičius po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai“              5  5 0 0 0  57:6   15

2. Elektrėnų „Strangers SC“     4  3 0 0 1  28:18   9

3. Kauno „Velniai“              4  2 0 0 2  25:22   6

4. Kauno „Monstrai“             4  1 0 0 3  14:43   3

5. Jonavos „Week on Wings“      3  0 0 0 3   7:23   0

6. Kauno „Crazy puck“           2  0 0 0 2   1:20   0

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną  įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms. Todėl didžiausia Lietuvos ledo ritulininkų svajonė yra tapti sezono čempionais ir nors kartą iškelti ją virš galvos. Akropolio“ taurė yra garbingiausias Lietuvos ledo ritulio apdovanojimas.