Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bizonai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bizonai“.

Amerika turi naują nacionalinį simbolį

Bizonai – išties didingi gyvūnai, deja, žmonės ne visuomet juos gerbė ir saugojo. Atrodo nesuvokiama, bet 19 a. pabaigoje Amerikoje ši rūšis buvo beveik visiškai išnaikinta. Iki beatodairiško bizonų naikinimo pradžios šių žinduolių buvo priskaičiuojami milijonai, vien Misisipės vakaruose laisvai ganėsi kone 10 mln. Amerikos bizonų. 19 a. pabaigoje jų beliko dešimtys tūkstančių – bizonai tuomet pasislėpė nacionaliniuose parkuose.
2016-05-10

Ledo ritulio čempionate – dvi Kauno ir Elektrėnų komandų pergalės

Lietuvos ledo ritulio čempionate „Akropolio“ taurei laimėti šeštadienį sužaistos trejos rungtynės visose konferencijoje ir visose rungtynėse pergales iškovojo favoritais laikyti klubai. „Rytų“ konferencijoje namų arenoje Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“ 10:5 (2:3, 4:0, 4:2) palaužė Juodupės „Juodupę“, kuri prieš šias rungtynes užregistravo Lietuvos rinktinės gynėją Artūrą Katulį. Svečiai pirmajame kėlinyje rungtyniavo lyg ant sparnų ir primėtė varžovams savo žaidimą.
2013-11-24

Ledo ritulio čempionato I-o diviziono finalo ketverte – Klaipėdos, Elektrėnų, Šiaulių ir Kauno klubai

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono paskutiniosiose ketvirtfinalio rungtynėse Kauno „Bizonai“ namuose 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) įveikė Kaliningrado „Delovaja Rus-2“ (Rusija) ekipą ir iškovojo paskutinį bilietą į finalo ketverto turnyrą, praneša hockey.lt.
2013-04-25

Bizonams kelią užkirto biurokratai

Vie­nin­te­liai Bal­ti­jos ša­ly­se bi­zo­nų ūkį tu­rin­tys Aud­ra ir Ro­lan­das Sche­lenz, ke­ti­nę vers­lą plė­to­ti Lie­tu­vo­je, šian­dien lin­kę sa­vo sva­jo­nes įgy­ven­din­ti už­sie­ny­je. Lie­tu­vo­je – per ma­ža rin­ka. Ir po­žiū­ris į vers­li­nin­ką – ne toks, koks tu­rė­tų bū­ti.
2012-08-17

Lietuvos ledo ritulio sezono finišas – Klaipėdoje

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) I diviziono finalinis ketvertas vainikuos Lietuvos ledo ritulio sezoną. Šeštadienį ir sekmadienį keturios stipriausios I diviziono komandos Klaipėdos „Akropolyje“ išsiaiškins stipriausią diviziono ekipą, praneša hockey.lt. Šeštadienį, 13.15 val. pirmajame pusfinalyje susitiks Klaipėdos „Baltija“ ir Vilniaus OH ekipos, antrajame pusfinalyje 15.45 val. kausis Kauno „Bizonai“ ir Šiaulių „Ledo linija“. Sekmadienį 11.00 val.
2012-04-27

NLRL I diviziono Centro konferencijos nugalėtojai – Kauno „Bizonai“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijos paskutinėse rungtynėse Kauno „Bizonai“ 3:1 (3:0, 0:0, 0:1) nugalėjo Elektrėnų „Strangers SC“ komandą ir tapo konferencijos nugalėtojais, praneša hockey.lt. Kauno ekipa sezone taip ir nesužinojo, kas yra pralaimėjimo kartėlis. „Bizonai“ jau pirmajame rungtynių kėlinyje be didesnio vargo pelnė 3 įvarčius ir užsitikrino ramų gyvenimą dvikovoje.
2012-03-20

NLRL čempionato I divizione dvi komandos žengia be pralaimėjimų

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje kas yra pralaimėjimo kartėlis šiame sezone nežino Kauno „Bizonai“, kurie iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės, rezultatu 12:3 (6:3, 4:0, 2:0) įveikę Kauno „Monstrus“ ir pirmąjį konferencijos ratą užbaigė be nesėkmių, praneša hockey.lt.
2012-01-31

NLRL čempionate Kauno „Bizonai“ iškovojo jau penktą pergalę iš eilės

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Centro konferencijoje ir toliau be praradimų žingsniuoja Kauno „Bizonai“, kurie iškovojo jau 5 iš eilės pergalę, šįkart neplikę jokių vilčių Kauno „Velniams“ – 10:2 (2:0, 3:1, 5:1),praneša hockey.lt. Jei pirmajame kėlinyje dar „kvepėjo“ kova, kai „Bizonai“ pirmavo dviem įvarčiais, tai antrajame kėlinyje rezultatas šoktelėjo iki 5:0, ir kovos „kvapo“ nebeliko.
2011-11-29

„Bizonai“ ir toliau traiško varžovus

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono „Centro“ konferencijoje Kauno „Bizonai“ nesutiko pasipriešinimo iš Kauno „Crazy puck“ ledo ritulininkų stovyklos ir sutriuškino varžovus rezultatu 14:1 (2:0, 8:0, 4:1), praneša hockey.lt. „Bizonai“ itin galingai žaidė antrajame kėlinyje kuriame pelnė net 8 įvarčius ir visus juo įmušė skirtingi ledo ritulininkai. Paskutiniajame kėlinyje, esant rezultatui 13:0, garbės įvartį pelnė Arūnas Jankūnas.
2011-11-15

NLRL lygos I diviziono čempionai „Bizonai“ – vis dar „sausi“

Nacionalinės ledo ritulio lygos pirmojo diviziono Centro konferencijoje Kauno „Bizonai“ be didesnių sunkumų rezultatu 8:0 (3:0, 3:0, 2:0) sutriuškino Elektrėnų „Strangers SC“ komandą, praneša hockey.lt. Praėjusio sezono I diviziono čempiono kauniečiai neturėjo didesnių sunkumų su varžovais, nepaisant to, jog „Bizonų“ gretose nežaidė naudingiausias praėjusio sezono diviziono žaidėjas T. Budrauskas, kuris pernai per 16 rungtynių pelnė 30 įvarčių ir atliko 25 rezultatyvius perdavimus.