Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų finalo antrosiose rungtynėse šeštadienį reguliariojo sezono nugalėtoja „Vancouver Canucks“ komanda namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:2, 1:0; 1:0) įveikė Rytų konferencijos čempionus „Boston Bruins“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

13-ąją min. Alexandre Burrowsas išvedė aikštės šeimininkus į priekį 1:0. Antrajame kėlinyje pasižymėję „Bruins“ žaidėjai Milanas Lučičius (29) ir Markas Recchi (32) persvėrė rezultatą savo komandos naudai 2:1. 50-ąją min. Danielis Sedinas išlygino rezultatą 2:2, o pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus vos 11 sek., įmušė A. Burrowsas.

„Canucks“ komanda į Stenlio taurės finalą iškopė po 17 metų pertraukos. Bostono klubas Stenlio taurės finale žaidžia pirmą kartą nuo 1990 metų. „Bruins“ ekipa NHL čempione paskutinį kartą tapo 1972 metais.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį Bostone.