Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti „Boston Bruins“ komanda namuose po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0; 1:0) įveikė „Washington Capitals“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 18 sek., įmušė Chrisas Kelly. Antrosios rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį vėl Bostone.

Pirmąją vietą Rytų konferencijoje reguliariajame sezone užėmusi „New York Rangers“ komanda pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 4:2 (1:0, 2:0, 1:2) įveikė „Ottawa Senators“ ekipą. Trečiojo kėlinio pradžioje „Rangers“ pirmavo 4:0, bet svečiams pavyko sušvelninti skirtumą.

Vakarų konferencijos pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse „San Jose Sharks“ ledo ritulininkai svečiuose po dviejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:0, 1:2; 0:0, 1:0) įveikė antrąją vietą reguliariajame sezoną užėmusią „St. Louis Blues“ ekipą.

Pergalingą įvartį, antrajame pratęsime sužaidus 3 min. 34 sek., įmušė čekas Martinas Havlatas. „Phoenix Coyotes“ komanda savo aikštėje po pratęsimo 3:2 (0:1, 2:0, 0:1; 1:0) įveikė „Chicago Blackhawks“ ledo ritulininkus.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija, 1/4 finalo.

„New York Rangers“ (1) - „Ottawa Senators“ (8) 4:2 (1:0, 2:0, 1:2). Serija 1-0.

„Boston Bruins“ (2) - „Washington Capitals“ (7) 1:0, po pratęsimo (0:0, 0:0, 0:0; 1:0). Serija 1-0.

Vakarų konferencija, 1/4 finalo.

„St. Louis Blues“ (2) - „San Jose Sharks“ (7) 2:3, po 2 pratęsimų (0:0, 0:1, 2:1; 0:0, 0:1). Serija 0-1.

„Phoenix Coyotes“ (3) - „Chicago Blackhawks“ (6) 3:2, po pratęsimo (0:1, 2:0, 0:1; 1:0). Serija 1-0.