Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johnas maddenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johnas maddenas“.

Rugpjūčio 16 d. prasidėsiantis „Komedijų savaitgalis“ pirmiausia pakvies į 2011 m. Belgijoje ir Prancūzijoje sukurtą komediją „Fėja“. Filmo autoriai: Fiona Gordon, Dominique'as Abelis ir Bruno Romy – juostą kūrė dvejus metus. „Filmuose visuomet akcentuojame rimtus dalykus, kuriuos slepiame po šypsena, humoru ir saviironija. Mūsų nedomina banalūs juokeliai. Mums svarbu, kad seanso ar pasirodymo metu smagiai kvatojęs žmogus pasikrautų minčių apmąstymams.

Raumenys iš nanovamzdelių – tvirti kaip deimantas, tamprūs kaip guma

Panaudoję anglies nanovamzdelius, Teksaso universiteto (JAV) mokslininkai sukūrė dirbtinį raumenų audinį, kuris yra tvirtesnis nei plienas, lengvas kaip oras ir tampresnis nei guma. Ateityje jis gali būti pritaikytas gaminant galūnių protezus, „išmaniąją“ odą, formą keičiančius gaminius, ultrastiprius robotus, ir visų pirma ypač efektyvius Saulės energijos elementus.
2009-03-20

Pirmoji D. Zubraus klubo pergalė NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose

Pirmąją pergalę trečiosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, sekmadienį svečiuose per pratęsimą 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) įveikęs Niujorko "Rangers" ekipą, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1. Tai buvo tik antroji "Devils" ledo ritulininkų pergalė prieš varžovus per 11 šio NHL sezono rungtynių.
2008-04-14

Antroji D. Zubraus klubo nesėkmė NHL atkrintamosiose varžybose

Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje patyrė Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas, penktadienį namuose 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) nusileidęs Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkams, kurie serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0. Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes trečiadienį „Devils“ savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 (0:0, 1:0, 0:3). Penktadienio mače per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:14) lietuvis ...
2008-04-12

D. Zubraus rezultatyvus perdavimas paskutinėse NHL reguliariojo sezono rungtynėse

25-ą rezultatyvų perdavimą 82-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas namuose po baudinių serijos 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo būsimuosius varžovus Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje Niujorko "Rangers" ledo ritulininkus. Visus reguliariojo sezono mačus žaidęs lietuvis, šiame sezone pelnė 13 įvarčių bei surinko 38 baudos minutės.
2008-04-07

D. Zubraus klubas tapo Rytų konferencijos lyderiu

Trisdešimt septintąją pergalę 63-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir Rytų konferencijos lyderiu tapo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas sekmadienį svečiuose po pratęsimo 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0) įveikęs Vašingtono "Capitals" ekipą.Lietuvis šiame mače per 13 minučių (13:05) nepasižymėjo.
2008-02-25

NHL: D. Zubrus atliko 20-ąjį rezultatyvų perdavimą

Dvidešimtąjį rezultatyvų perdavimą 62-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o jo Niu Džersio "Devils" klubas šeštadienį namuose 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ekipą.Po lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (44:43) paskutinį susitikimo įvartį įmušė Brianas Gionta.Pats D. Zubrus šiame mače per 16 minučių (15:55) dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-24

Aštuonioliktas rezultatyvus D. Zubraus perdavimas

Aštuonioliktą rezultatyvų perdavimą 58-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas penktadienį namuose po baudinių serijos 3:4 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1) pralaimėjo Atlantos "Thrashers" ledo ritulininkams.
2008-02-16

NHL pirmenybėse Dainiaus Zubraus ekipa nugalėjo Toronto komandą

Dvidešimt septintą pergalę 47-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei dviejų iš eilės pralaimėjimų namuose seriją nutraukė Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas. Sekmadienį "Devils" ledo ritulininkai savo arenoje 3:2 (0:0, 2:0, 1:2) nugalėjo Toronto "Maple Leafs" klubą. Lietuvis per 13 su puse minutės tris kartus metė į svečių vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.
2008-01-21

Dvyliktas rezultatyvus D. Zubraus perdavimas NHL pirmenybėse

Dvyliktą rezultatyvų perdavimą 35-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas penktadienį svečiuose 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) nugalėjo Edmontono "Oilers" ledo ritulininkus.