25-ą rezultatyvų perdavimą 82-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas namuose po baudinių serijos 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo būsimuosius varžovus Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje Niujorko "Rangers" ledo ritulininkus.

Visus reguliariojo sezono mačus žaidęs lietuvis, šiame sezone pelnė 13 įvarčių bei surinko 38 baudos minutės.

Sekmadienio rungtynių pirmajame kėlinyje (12:57) po D. Zubraus perdavimo įvartį pelnė Michaelas Ruppas bei arenos šeimininkai pirmavo 2:0.

Pats lietuvis per 16 su puse žaidimo minutės nė karto nemetė į varžovų vartus, tačiau blokavo vieną varžovo metimą.

Pirmąjį įvartį nugalėtojams, kurie su 99 taškais Rytų konferencijoje užėmė ketvirtąją vietą, pelnė Johnas Maddenas, o pergalingo įvarčio autoriumi baudinių serijoje tapo Patrikas Eliašas.

Įvarčiais svečių, kurie su 97 taškais Rytuose liko penkti, gretose pasižymėjo Chrisas Drury bei Jaromiras Jagras.

Pirmąsias dvejas Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes "Devils" savo arenoje žais trečiadienį bei penktadienį.

Kitų sekmadienį vykusių paskutiniųjų NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Detroito "Red Wings"   -   Čikagos "Blackhawks"       4:1

Dalaso "Stars"         -   San Chosė "Sharks"         4:2

Filadelfijos "Flyers"  -   Pitsbergo "Penguins"       2:0

Kolumbo "Blue Jackets" -   Sent Lujo "Blues"          1:4

Kolorado "Avalanche"   -   Minesotos "Wild"           4:3 (po baudinių)

Anahaimo "Ducks"       -   Fynikso "Coyotes"          3:2 (po baudinių)