Pirmąją pergalę trečiosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, sekmadienį svečiuose per pratęsimą 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) įveikęs Niujorko "Rangers" ekipą, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1.

Tai buvo tik antroji "Devils" ledo ritulininkų pergalė prieš varžovus per 11 šio NHL sezono rungtynių.

Pirmąsias dvejas ketvirtfinalio rungtynes "Devils" savo arenoje varžovams pralaimėjo 1:4 ir 1:2.

Sekmadienio mače 18 su puse žaidimo minutės (18:31) lietuvis tris kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Pergalingą įvartį prasidėjus septintai pratęsimo minutei (66:01) įmušė Johnas Maddenas.

Be jo nugalėtojų gretose pasižymėjo Sergejus Brylinas (3:01), Patrikas Elias (32:56) bei Zachas Parise`as (35:19).

Šeimininkams du įvarčius pelnė Brandonas Dubinsky (12:17 ir 40:55), vieną - Seanas Avery (26:50).

Ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos Niujorke žais trečiadienį.