patrikas elias

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „patrikas elias“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „patrikas elias“.

Pirmoji D. Zubraus klubo pergalė NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose

Pirmąją pergalę trečiosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas, sekmadienį svečiuose per pratęsimą 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) įveikęs Niujorko "Rangers" ekipą, kuri serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:1. Tai buvo tik antroji "Devils" ledo ritulininkų pergalė prieš varžovus per 11 šio NHL sezono rungtynių.
2008-04-14

NHL: D. Zubrus atliko 20-ąjį rezultatyvų perdavimą

Dvidešimtąjį rezultatyvų perdavimą 62-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o jo Niu Džersio "Devils" klubas šeštadienį namuose 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ekipą.Po lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (44:43) paskutinį susitikimo įvartį įmušė Brianas Gionta.Pats D. Zubrus šiame mače per 16 minučių (15:55) dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-24

Trečioji iš eilės D. Zubraus klubo pergalė NHL pirmenybėse

Dvidešimt šeštąją pergalę 44-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse - ir trečiąją iš eilės - iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, šeštadienį svečiuose tik po baudinių serijos 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1) palaužęs Bafalo "Sabres" ekipos pasipriešinimą. Lietuvis per 18 su puse žaidimo minučių (18:34) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių ir žaidė aikštėje, kai buvo įmušti abu įvarčiai į šeimininkų vartus.