Dvidešimt šeštąją pergalę 44-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse - ir trečiąją iš eilės - iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, šeštadienį svečiuose tik po baudinių serijos 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1) palaužęs Bafalo "Sabres" ekipos pasipriešinimą.

Lietuvis per 18 su puse žaidimo minučių (18:34) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių ir žaidė aikštėje, kai buvo įmušti abu įvarčiai į šeimininkų vartus.

"Sabres" ledo ritulininkai po dviejų taiklių Danielio Paille`o įvarčių pirmajame kėlinyje pirmavo 2:0, tačiau antrajame kėlinyje Paulas Martinas sušvelnino skirtumą, o likus 67 sekundėms iki susitikimo pabaigos Davidas Clarksonas išlygino rezultatą.

Baudinių serijoje pergalingą įvartį įmušė Patrikas Elias, o "Devils" vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė abu šeimininkų metimus.

Antrą vietą Rytų konferencijoje užimantys "Devils" ledo ritulininkai su 56 taškais tebepirmauja Atlanto pogrupyje, o vienuoliktą vietą Rytuose užimantis "Sabres" (44 tšk.) klubas yra trečias Šiaurės rytų pogrupyje.