davidas clarksonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „davidas clarksonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „davidas clarksonas“.

Dainiaus Zubraus klubas persvėrė serijos rezultatą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos ketvirtfinalio penktosiose rungtynėse ketvirtadienį „New Jersey Devil“ komanda su Dainiumi Zubrumi namuose 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) įveikė „Carolina Hurricanes“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2. Pergalingą įvartį 32-ąją min. įmušė Davidas Clarksonas. „Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 44 varžovų metimus.
2009-04-24

D. Zubrus prie "Devils" pergalės prisidėjo įvarčiu bei rezultatyviu perdavimu

Tryliktąjį įvartį 80-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei 24-ą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose po baudinių serijos 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Bostono "Bruins" ledo ritulininkus. Po D. Zubraus įvarčio pačioje mačo pradžioje (3:18) arenos šeimininkai pirmavo, tačiau antrojo kėlinio pradžioje (20:37) rezultatą (1:1) išlygino Dennisas Widemanas.
2008-04-03

D. Zubraus klubas pirmadienį varžovus įveikė po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas pirmadienį namuose po pratęsimo 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) nugalėjo Pitsbergo "Penguins" ledo ritulininkus, nors trečiajame kėlinyje svečiai turėjo dviejų įvarčių (1:3) persvarą. Per 15 su puse žaidimo minutės lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-05

Septynioliktas rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL mače

Septynioliktą rezultatyvų perdavimą 52-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją namuose. Šeštadienį "Devils" ledo ritulininkai savo arenoje 6:2 (1:0, 4:2, 1:1) privertė pasiduoti Los Andželo "Kings" ekipą.
2008-02-03

Trečioji iš eilės D. Zubraus klubo pergalė NHL pirmenybėse

Dvidešimt šeštąją pergalę 44-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse - ir trečiąją iš eilės - iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, šeštadienį svečiuose tik po baudinių serijos 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 0:1) palaužęs Bafalo "Sabres" ekipos pasipriešinimą. Lietuvis per 18 su puse žaidimo minučių (18:34) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių ir žaidė aikštėje, kai buvo įmušti abu įvarčiai į šeimininkų vartus.
2008-01-13

NHL: D. Zubraus sėkmingas žaidimas laimėti nepadėjo

Vienuoliktą rezultatyvų perdavimą trisdešimtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės, pirmadienį išvykoje 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) turėjęs pripažinti Vašingtono "Capitals" ledo ritulininkų pranašumą.Po D. Zubraus perdavimo pirmojo kėlinio pradžioje (05:56) pirmąjį mačo įvartį pelnė Johnas Maddenas.
2007-12-11

NHL pirmenybėse – D. Zubraus įvartis bei rezultatyvus perdavimas

Penktąjį įvartį dvidešimt ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei dešimtąjį rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose 4:2 (0:2, 2:0, 2:0) nugalėjo Dalaso "Stars" ledo ritulininkus bei nutraukė šešių pergalių iš eilės varžovų seriją čempionate.
2007-11-29

NHL pirmenybėse – 11-toji D. Zubraus komandos pergalė

Vienuoliktą pergalę dvidešimt trečiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, šeštadienį svečiuose 3:2 (0:0, 3:1, 0:1) įveikęs Tampos "Lightning" ledo ritulininkus.Per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:45) lietuvis du kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2007-11-25

Penktoji Dainiaus Zubraus ekipos pergalė NHL čempionate

Penktąją pergalę dvyliktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse ir antrąją iš eilės savo naujojoje "Prudential Center" arenoje iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, penktadienį 3:2 (1:0, 0:1, 2:1) įveikęs Toronto "Maple Leafs" ekipą. Lietuvis per 12 su puse minutės kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.