Tryliktąjį įvartį 80-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei 24-ą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose po baudinių serijos 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Bostono "Bruins" ledo ritulininkus.

Po D. Zubraus įvarčio pačioje mačo pradžioje (3:18) arenos šeimininkai pirmavo, tačiau antrojo kėlinio pradžioje (20:37) rezultatą (1:1) išlygino Dennisas Widemanas.

Antrojo kėlinio pabaigoje (36:33) dar vieną įvartį svečiams pelnė Milanas Lučičius.

Po lietuvio, kuris šiame buvo pripažintas vienu iš trijų geriausių žaidėjų, rezultatyvaus perdavimo trečiajame kėlinyje (54:32) rezultatą (2:2) išlygino Davidas Clarksonas.

Pergalingo įvarčio autoriumi baudinių serijoje tapo Zachas Parise`as.

Per 16 žaidimo minučių trečiadienio rungtynėse D. Zubrus dukart metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (5:57) gavo dvi baudos minutes.

Vietą atkrintamosiose NHL varžybose jau užsitikrinusi "Devils" (97 tšk.) komanda Rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o "Bruins" (92 tšk.) ledo ritulininkai Rytuose yra septinti.

Kitų trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Karolinos "Hurricanes" - Tampos "Lightning" 6:2, Pitsburgo "Penguins" - Filadelfijos "Flyers" 4:2, Čikagos "Blackhawks" - Detroito "Red Wings" 6:2.