dennisas widemanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dennisas widemanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dennisas widemanas“.

„Flames“ ledo ritulininkai neužleidžia lyderių pozicijos

Trečią pergalę penktose 2014-2015 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei keturiolikos komandų Vakarų konferencijos lyderių gretose žengia Kalgario "Flames" (6 tšk.) klubas, trečiadienį svečiuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) įveikęs penktojoje pozicijoje Vakaruose esančius Čikagos "Blackhawks" (5 taškai) ledo ritulininkus.
2014-10-16

D. Zubrus prie "Devils" pergalės prisidėjo įvarčiu bei rezultatyviu perdavimu

Tryliktąjį įvartį 80-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei 24-ą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose po baudinių serijos 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Bostono "Bruins" ledo ritulininkus. Po D. Zubraus įvarčio pačioje mačo pradžioje (3:18) arenos šeimininkai pirmavo, tačiau antrojo kėlinio pradžioje (20:37) rezultatą (1:1) išlygino Dennisas Widemanas.
2008-04-03

NHL: D. Zubraus įvartis laimėti nepadėjo

Septintą įvartį 41-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei keturioliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas šeštadienį svečiuose 3:4 (1:3, 1:1, 1:0) pralaimėjo Bostono "Bruins" ledo ritulininkams.Po D. Zubraus įvarčio mačo pradžioje (4:26) svečiai pirmavo, tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos į savuosius vartus praleido tris įvarčius.