Septintą įvartį 41-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei keturioliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas šeštadienį svečiuose 3:4 (1:3, 1:1, 1:0) pralaimėjo Bostono "Bruins" ledo ritulininkams.

Po D. Zubraus įvarčio mačo pradžioje (4:26) svečiai pirmavo, tačiau iki pirmojo kėlinio pabaigos į savuosius vartus praleido tris įvarčius.

Trečiajame kėlinyje (50:33) po lietuvio perdavimo įvartį įmušė Travisas Zajacas.

Dar vieno įvarčio autorius "Devils" gretose - Johnas Oduya.

Šeštadienio rungtynėse D. Zubrus per daugiau nei 14 žaidimo minučių (14:15) tris kartus metė į arenos šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių.

Nugalėtojams įvarčius pelnė P.J. Axelssonas, Marco Sturmas, Dennisas Widemanas bei Marcas Savard`as.

Nepaisant pralaimėjimo "Devils" ledo ritulininkai su 49 taškais pirmauja Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje, o "Bruins" (46 tšk.) klubas užima trečiąją vietą Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje.