Penktąjį įvartį dvidešimt ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei dešimtąjį rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose 4:2 (0:2, 2:0, 2:0) nugalėjo Dalaso "Stars" ledo ritulininkus bei nutraukė šešių pergalių iš eilės varžovų seriją čempionate.

Po D. Zubraus perdavimo antrojo kėlinio viduryje (28:52) Davidas Clarksonas sušvelnino rezultatą (1:2), o po lietuvio įvarčio trečiajame kėlinyje (50:57) arenos šeimininkai išsiveržė į priekį (3:2).

Trečiadienio rungtynėse per 17 su puse žaidimo minučių D. Zubrus tris kartus metė į varžovų vartys bei išvengė baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams, kurie su 26 taškais Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užima ketvirtąją vietą, pelnė Brianas Gionta ir Zachas Parise`as.

Tai buvo jau penktoji iš eilės "Devils" ledo ritulininkų pergalė NHL čempionate.

Svečių, kurie pirmauja Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupyje (30 tšk.), gretose įvarčiais pirmajame kėlinyje pasižymėjo Stu Barnesas ir Jussi Jokinenas.