brianas gionta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brianas gionta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brianas gionta“.

Įspūdingas D. Zubraus šou - lietuvis per NHL mačą pelnė net 4 įvarčius!

Praėjusią naktį Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) 11-ąją sezono pergalę po įspūdingo Dainiaus Zubraus šou iškovojo Naujojo Džersio „Devils“ klubas, išvykoje rezultatu 7:3 (2:0, 3:3, 2:0) sutriuškinęs Tampos Bay „Lightning“ ekipą. Lietuvis per 15 žaidimo minučių pelnė net 4 įvarčius! Iš viso D.Zubrus 8 kartus smūgiavo į varžovų vartus. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Mike`as Ruppas, Zachas Parise`as bei Brianas Gionta.
2008-11-24

Dainiaus Zubraus klubas baigė kovą dėl Stenlio taurės

Penktadienį penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" klubas namuose 3:5 (1:3, 2:1, 0:1) nusileido Niujorko "Rangers" ekipai ir, pralaimėjęs seriją iki keturių pergalių 1:4, baigė kovą dėl Stenlio taurės.
2008-04-19

Lietuvio klubas prarado NHL konferencijos lyderio poziciją

Trečią pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) patyrė bei Rytų konferencijos lyderio poziciją prarado Niu Džersio „Devils“ (80 tšk.) klubas su Dainiumi Zubrumi. Šeštadienį išvykoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) turėjo pripažinti Rytų konferencijos lydere tapusios Monrealio „Canadiens“ ekipos (81 tšk.) pranašumą. Lietuvis per 11 žaidimo minučių dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-03-02

NHL: D. Zubrus atliko 20-ąjį rezultatyvų perdavimą

Dvidešimtąjį rezultatyvų perdavimą 62-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o jo Niu Džersio "Devils" klubas šeštadienį namuose 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ekipą.Po lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (44:43) paskutinį susitikimo įvartį įmušė Brianas Gionta.Pats D. Zubrus šiame mače per 16 minučių (15:55) dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-24

Aštuonioliktas rezultatyvus D. Zubraus perdavimas

Aštuonioliktą rezultatyvų perdavimą 58-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas penktadienį namuose po baudinių serijos 3:4 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1) pralaimėjo Atlantos "Thrashers" ledo ritulininkams.
2008-02-16

D. Zubraus klubas įveikė Rytų konferencijos lyderį

Trisdešimt antrą pergalę 57-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, trečiadienį namuose po pratęsimo 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) įveikė Rytų konferencijos lyderę Otavos "Senators" (73 tšk.) komandą. Per 16 su puse žaidimo minutės lietuvis dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių. Pergalingą įvartį šeimininkams trečiąją pratęsimo minutę įmušė Brianas Gionta.
2008-02-14

Dainiaus Zubraus klubas lieka antras

Dvidešimt penktą pergalę 43-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, ketvirtadienį svečiuose 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) nugalėjęs Karolinos "Hurricanes" ledo ritulininkus. Lietuvis per nepilnas 17 žaidimo minučių (16:42) tris kartus metė į aikštelės šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.
2008-01-11

NHL pasižymėjo D. Zubrus

Tryliktą rezultatyvų perdavimą 39-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) įveikė Floridos "Panthers" ledo ritulininkus.
2008-01-03

Dvyliktas rezultatyvus D. Zubraus perdavimas NHL pirmenybėse

Dvyliktą rezultatyvų perdavimą 35-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas penktadienį svečiuose 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) nugalėjo Edmontono "Oilers" ledo ritulininkus.
2007-12-22

D. Zubraus klubas NHL pirmenybėse pasiekė pergalę

Septynioliktą pergalę 31-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos Atlanto pogrupio lyderis Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" (37 tšk.) klubas, svečiuose 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) nugalėjęs antrą vietą Rytų konferencijos Šiaurės rytų pogrupyje užimančią Bostono "Bruins" (37 tšk.) komandą.Pats lietuvis šiame mače per 16 minučių (16:10) tris kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.