Tryliktą rezultatyvų perdavimą 39-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Niu Džersio "Devils" klubas trečiadienį namuose 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) įveikė Floridos "Panthers" ledo ritulininkus.

Po lietuvio perdavimo pirmojo įvarčio autoriumi šiame mače tapo Jamie Langenbrunneris (9:08).

Pats D. Zubrus, kuris šiame sezone pelnė šešis įvarčius, trečiadienio rungtynėse per 15 su puse žaidimo minučių nė karto nemetė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams, kurie su 47 taškais pirmauja Atlanto pogrupyje bei iškopė į antrąją poziciją Rytų konferencijoje, pelnė Noahas Clarke`as ir Brianas Gionta.

Svečių, kurie su 39 taškais Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje yra treti, gretose įvarčiais pasižymėjo Davidas Boothas ir Jay Bouwmeesteris.

Tai buvo devintoji "Devils" ledo ritulininkų pergalė per dešimt paskutiniųjų NHL pirmenybių rungtynių.

Kitų trečiadienio NHL reguliariojo sezono mačų rezultatai:

Karolinos "Hurricanes" - Atlantos "Thrashers" 4:5 (po pratęsimo) Detroito "Red Wings" - Dalaso "Stars" 4:1 Sent Lujo "Blues" - Edmontono "Oilers" 2:3 (po pratęsimo) Kalgario "Flames" - Niujorko "Rangers" 4:3 Kolorado "Avalanche" - Fynikso "Coyotes" 2:5 Anahaimo "Ducks" - Kolumbo "Blue Jackets" 2:1