Olandijoje vykusiame tarptautiniame jaunimo imtynių turnyre Lietuvos komanda iškovojo tris aukso bei po vieną sidabro ir bronzos medalį.

Svorio kategorijoje iki 31 kilogramų nenugalimas buvo panevėžietis Kristupas Šleiva. Klaipėdietis Rūtenis Uginčius aukso medalį iškovojo svorio kategorijoje iki 42 kilogramų. Kitas uostamiesčio atletas Artūras Jankauskas triumfavo svorio kategorijoje iki 96 kilogramų.

Per žingsnį nuo nugalėtojo titulo buvo Mindaugas Stasiūnas. Atletas iš Panevėžio rajono užėmė antrąją vietą svorio kategorijoje iki 85 kilogramų. Svorio kategorijoje iki 58 kilogramų trečiąją vietą užėmė šiaulietis Arnas Maslenikovas.

Merginų varžybose Vaida Puidaitė (49 kg) iš Vilkaviškio užėmė ketvirtąją vietą, o Gabrielė Blekaitytė (49 kg) iš Šiaulių liko šešta.

Komandų rikiuotėje Lietuvos imtynių rinktinė užėmė septintąją vietą. Lietuvius vos 3 taškai skyrė nuo ketvirtosios pozicijos. Pirmi buvo čekai, aplenkę vokiečius bei danus.

38-ą kartą Utrechte surengtame jaunimo imtynių turnyre dalyvavo 650 vaikinų ir 200 merginų iš septyniolikos valstybių