vaida puidaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaida puidaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaida puidaitė“.

Lietuvos imtynininkės turnyre Daugpilyje iškovojo septynis aukso medalius

Daugpilyje (Latvija) vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Lietuvos atstovės iškovojo septynis aukso medalius. Suaugusiųjų grupėje nugalėtojomis tapo Vaida Puidaitė (svorio kategorija iki 51 kg), Aistė Balčiūnaitė (59 kg) ir Giedrė Blekaitytė (67 kg). Jaunių grupėje aukso medalius pelnė Karina Sabonaitė (44 kg), Kristina Domikaitytė (52 kg), Danutė Domikaitytė (65 kg) ir Giedrė Blekaitytė (70 kg). Suaugusiųjų grupėje sidabro medaliais pasipuošė Eligija Venslovienė (59 kg) ir Indrė ...
2010-11-26

A. Butkevičius: „Norime trijų medalių“

Šių metų kovo 31 - balandžio 5 dienomis Vilniuje pirmąkart vyksiančiame Europos imtynių čempionate varžysis net apie tūkstantis sportininkų iš 41 šalies. Nepaisant milžiniškos konkurencijos, iš mūsų šalies imtynininkų tikimasi itin gero pasirodymo ir medalių. Nenumaldomai artėjant bene laukiamiausiam 2009 metų sporto renginiui Lietuvoje savaitraštis „Balsas.
2009-02-08

Savaitgalį – Lietuvos imtynių čempionatas

2009 m. vasario 7 dieną Vilniuje vyks Lietuvos imtynių čempionatas. Be graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių meistrų, ant kilimo matysime ir moterų imtynių geriausias šalies sportininkes. Į čempionatą planuoja atvykti moterų imtynių komandos iš visų pagrindinių moterų imtynių centrų. Tačiau Šiauliuose sukoncentruota pagrindinė šalies rinktinė, todėl šiauliečiai turės dvi komandas.
2009-02-05

Šiaulių imtynininkės dominavo Lietuvos merginų pirmenybėse

Šiauliuose vyko Lietuvos merginų (18-20 metų) pirmenybės, kurioje net 10 kartų ant garbės pakylos buvo kviečiamos vietos "Atžalyno" sporto mokyklos auklėtinės. "Tik prieš trejus metus į internatą suburtos merginos jau rodo gerus rezultatus. Mūsų maksimali užduotis buvo laimėti auksą visuose svoriuose. Tačiau tik Justinai Aldusevičiūtei (50 kg) finale nepavyko nugalėti labiau patyrusios čempionės Vaidos Puidaitės iš Vilkaviškio",- džiaugėsi treneris Aivaras Kaselis.
2008-04-21

Imtynininkai parsivežė medalių iš Olandijos

Olandijoje vykusiame tarptautiniame jaunimo imtynių turnyre Lietuvos komanda iškovojo tris aukso bei po vieną sidabro ir bronzos medalį. Svorio kategorijoje iki 31 kilogramų nenugalimas buvo panevėžietis Kristupas Šleiva. Klaipėdietis Rūtenis Uginčius aukso medalį iškovojo svorio kategorijoje iki 42 kilogramų. Kitas uostamiesčio atletas Artūras Jankauskas triumfavo svorio kategorijoje iki 96 kilogramų. Per žingsnį nuo nugalėtojo titulo buvo Mindaugas Stasiūnas.
2008-03-26

Lietuvos imtynininkės Daugpilyje iškovojo 11 medalių

Daugpilyje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Latvijos nepriklausomybės dienai pažymėti lietuvis iškovojo net vienuolika medalių.Suaugusiųjų amžiaus grupėje varžybų nugalėtojomis tapo trenerio Aivaro Kaselio auklėtinės Iveta Taškūnaitė (svorio kategorija iki 48 kg) ir Roberta Jarušaitė (55 kg) iš Šiaulių bei kaunietė Gustė Jakštytė (51 kg; treneris Arūnas Paplauskas).Trenerio Valdo Grišiaus auklėtinė Giedrė Visockytė (59 kg) iš Raseinių užėmė antrąją vietą.
2007-11-19

Paaiškėjo Lietuvos jaunimo laisvųjų imtynių pirmenybių nugalėtojai

Raseiniuose vykusiame Lietuvos jaunimo laisvųjų bei moterų imtynių čempionate dalyvavo 128 sportininkai (38 merginos ir 90 vaikinų) iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Visagino, Anykščių, Raseinių, Radviliškio, Kelmės, Lazdijų, Vilkaviškio, Pagėgių bei Šiaulių rajono.Net trys Vilniaus imtynių klubo "De lutte" atletai iškovojo čempionų laurus.
2007-03-21

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 dalyviai: 37-ios moterys bei po 84 sportininkus graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių pirmenybėse. Šalies čempionais bei prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:moterys: 48 kg -1. Vaida Puidaitė (Vilkaviškis)2. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai)3. Ieva Jakaitė (Tauragė)    55 kg -1. Indrė Bubelytė (Šiaulių raj.