artūras jankauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artūras jankauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artūras jankauskas“.

Ankara: ekspertų scenarijai

Ankaroje vykstančiame pasaulio jaunimo imtynių čempionate pirmą kovą pralaimėjo Artūras Jankauskas. Klaipėdietis nesukūrė stebuklo svorio kategorijoje iki 96 kilogramų ir trijuose kėlinukuose rezultatu 1:0/0:1/0:6 nusileido kazachui Elmazui Kukajevui.
2009-08-05

Turkijoje prasideda pasaulio jaunimo imtynių čempionatas

Rytoj Turkijos sostinėje prasideda pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Ankaroje kepina 35 laipsnių karštis, kurio nepajėgūs įveikti galingi Dvediko sporto rūmai kondicionieriai. Aišku, kad atletams reiks kovoti ne tik su varžovais, bet ir kiekvienam žingsnyje patirti įkaitintos saunos ne/malonumą. Kita vertus, istorija parodė, kad lietuviai atsparūs turkiškos kaitros išmėginimas.
2009-08-04

Lietuvos imtynių čempionate – Klaipėdos atstovų triumfas

Klaipėdiečiai dominavo savaitgalį Vilniuje vykusiuose graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių čempionatuose. Į pajūrį parvežta net 14 medalių - 7 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos. Tarp čempionate dalyvavusių 98 įvairių Lietuvos miestų atletų klaipėdiečiai iškovojo pirmąją komandinę vietą.
2009-02-09

Lietuvos imtynių čempionatas – kas mes iššūkį pripažintiems meistrams?

Imtynininkams artėja pagrindinės Lietuvos metų varžybos - šalies imtynių čempionatas. Vasario 7 dieną sostinėje ant trijų imtynių kilimų kovos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių meistrai. Graikų-romėnų imtynių varžybos organizuojamos 64-tą kartą. „Klasikų“ čempionate dėl nugalėtojų vardų  tradiciškai dalyvaus atletai iš visų didmiesčių bei Visagino, Kazlų Rūdos, Anykščių, Šiaulių, Tauragės, Joniškio miestų bei rajonų.
2009-01-29

Lietuvos imtynininkai Suomijoje iškovojo net keturis medalius

Suomijoje vykusiame 30-ajame tarptautiniame Herman Kare graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius, o komandų įskaitoje mūsiškiai užėmė trečiąją vietą, skelbiama Lietuvos imtynių federacijos pranešime spaudai. Sidabro medalį pelnė Svajūnas Adomaitis (svorio kategorija iki 60 kg), o Edgaras Venckaitis (iki 66 kg), Aleksandras Kazakevičius (iki 74 kg) ir Artūras Jankauskas (iki 96 kg) iškovojo bronzos apdovanojimus.
2009-01-12

Lietuviams – prestižinio turnyro laurai

Tarptautinio graikų-romėnų imtynių turnyro, surengto pasaulio čempiono Rimanto Bagdono garbei, nugalėtoja tapo Lietuvos rinktinė, iškovojusi du aukso, vieną sidabro ir šešis bronzos medalius. Savaitgalį Vilniuje septintą kartą organizuotame turnyre ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio užlipo lygių svorio kategorijoje iki 120 kg neturėjęs Pekino olimpiados bronzos medalininkas Mindaugas Mizgaitis, o tarp lengvesnių sportininkų (iki 66 kg) visus varžovus pranoko Aleksejus Djakonovas.
2008-12-01

A.Lukošaičiui – pasaulio imtynių sidabras

Stambule vykstančiame pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Aldas Lukošaitis iškovojo sidabro medalį. Finalinėje imtyje svorio kategorijoje iki 84 kilogramų Aldas pralaimėjo Zaurui Kareževui iš Rusijos. „Rusas rado skylę Lukošaičio gynyboje, atliko du ridenimus ir iškovojo auksą. Aš taip pat žinojau, kad parteryje bus nelengva, tačiau gynybos šlifavimui jau pritrūko laiko“, - lemiamą imtį komentavo treneris Vidas Paleckis. Kelyje į finalą Aldas Lukošaitis įveikė tris varžovus.
2008-07-31

Artūras Jankauskas – Europos jaunimo imtynių vicečempionas

Košicėje (Slovakija) vykusiame Europos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientas Artūras Jankauskas iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 96 kilogramų! Trenerio Artūro Ševelkovo auklėtinis pirmose imtyse įveikė tris varžovus, tarp jų ir 2005 metų Europos jaunių čempioną moldavą Mariną Cazacą, ir tik finale rezultatu 0:3/1:1 nusileido labai stipriam priešininkui Konstantinui Jefimovui iš Rusijos.
2008-07-21

Imtynininkai parsivežė medalių iš Olandijos

Olandijoje vykusiame tarptautiniame jaunimo imtynių turnyre Lietuvos komanda iškovojo tris aukso bei po vieną sidabro ir bronzos medalį. Svorio kategorijoje iki 31 kilogramų nenugalimas buvo panevėžietis Kristupas Šleiva. Klaipėdietis Rūtenis Uginčius aukso medalį iškovojo svorio kategorijoje iki 42 kilogramų. Kitas uostamiesčio atletas Artūras Jankauskas triumfavo svorio kategorijoje iki 96 kilogramų. Per žingsnį nuo nugalėtojo titulo buvo Mindaugas Stasiūnas.
2008-03-26

Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionato nugalėtojai

Šiauliuose vykusiose Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių pirmenybėse dalyvavo 74 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos, Visagino miestų bei Joniškio, Šiaulių, Tauragės ir Anykščių rajonų.Stipriausieji sportininkai toliau ruošis šių metų Europos jaunimo čempionatui, kuris Serbijos sostinėje Belgrade vyks birželio 29 - liepos 1 dienomis.