Klaipėdiečiai dominavo savaitgalį Vilniuje vykusiuose graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių čempionatuose. Į pajūrį parvežta net 14 medalių - 7 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos.

Tarp čempionate dalyvavusių 98 įvairių Lietuvos miestų atletų klaipėdiečiai iškovojo pirmąją komandinę vietą.

Čempionų laurus pelnė net šeši Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovai: Šarūnas Jurčys (svorio iki 55 kg grupė), Vytas Čiumakovas (iki 60 kg), Andrius Voitechovskis (iki 60 kg), Valdas Visagorskis (iki 74 kg), Edgaras Voitechovskis (iki 84) ir Mindaugas Rumbutis (iki 96 kg).

Specialiai varžyboms iš Anglijos grįžęs Andrejus Kanavalovas (per 120 kg) tapo vicečempionu, o kelerius metus besitreniruojantis Kanadoje Aleksandras Krasovskis (iki 96 kg) pasipuošė bronzos medaliu. Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė ir Jevgenijus Rusinas (iki 74 kg).

„Klaipėdiečiai įrodė, kad yra šalies lyderiai. Tai mūsų miesto atletams itin sėkmingas čempionatas“, - pabrėžė vienas iš Klaipėdos laisvųjų imtynių trenerių Vytautas Baltuonis.

Puikiai sostinėje sekėsi ir pajūrio graikų-romėnų imtynių atstovams, kurie tarp 116 dalyvių iškovojo antrąją komandinę vietą.

Svorio iki 96 kg grupėje nenugalimas buvo jauniausias šio pogrupio dalyvis - 19-metis Artūras Jankauskas. Artūro Ševelkovo auklėtinis sugebėjo nugalėti pasaulio ir Europos jaunimo prizininką iš Vilniaus Robertą Budrį ir tarp suaugusiųjų Europoje į ketvertuką patekusį taip pat sostinės atstovą Valdą Šidlauską.

„Dėl traumos negalėjo dalyvauti šio svorio grupės lyderis olimpietis Mindaugas Ežerskis, tad varžybų organizatoriai nusprendė, kad šios svorio grupės dalyviai varžytųsi be burtų traukimo - tiesiog kiekvienas kovotų tarpusavyje, -  sakė čempiono treneris A. Ševelkovas. - A. Jankauskas įrodė, kad yra lyderis - jis įveikė penkis varžovus.“

Kitas klaipėdietis Sigitas Gikaras šiame pogrupyje tapo vicečempionu.

Dar du uostamiesčio atstovai - Donatas Streckis ir Sergejus Jerimkevičius - svorio iki 120 kg grupėje pelnė bronzos medalius. Šios grupės aiškus favoritas buvo Pekino olimpinių žaidynių prizininkas kaunietis Mindaugas Mizgaitis.