vytas čiumakovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytas čiumakovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytas čiumakovas“.

V. Čiumakovas iš Baku medalio neparveš

Antradienį Azerbaidžano sostinėje Baku prasidėjusio Europos imtynių čempionato laisvųjų imtynių svorio kategorijoje iki 55 kg Lietuvos atstovas Vytas Čiumakovas iškovojo vieną pergalę ir patyrė du pralaimėjimus.
2010-04-13

Lietuvos imtynių čempionate – Klaipėdos atstovų triumfas

Klaipėdiečiai dominavo savaitgalį Vilniuje vykusiuose graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių čempionatuose. Į pajūrį parvežta net 14 medalių - 7 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos. Tarp čempionate dalyvavusių 98 įvairių Lietuvos miestų atletų klaipėdiečiai iškovojo pirmąją komandinę vietą.
2009-02-09

Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionato nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį Vilniuje vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame varžėsi 205 dalyviai: 37-ios moterys bei po 84 sportininkus graikų-romėnų bei laisvųjų imtynių pirmenybėse. Šalies čempionais bei prizininkais atskirose svorio kategorijose tapo:moterys: 48 kg -1. Vaida Puidaitė (Vilkaviškis)2. Iveta Taškūnaitė (Šiauliai)3. Ieva Jakaitė (Tauragė)    55 kg -1. Indrė Bubelytė (Šiaulių raj.

Paaiškėjo Lietuvos laisvųjų, graikų-romėnų ir moterų imtynių čempionai

Vilniaus lengvosios atletikos manieže savaitgalį vyko Lietuvos graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių pirmenybių nugalėtojai bei prizininkai. Iš viso varžybose dalyvavo 200 sportininkų. Graikų-romėnų imtynių dalyviai varžėsi aštuoniose svorio kategorijose, laisvųjų imtynių sportininkai - septyniose, o moterys - keturiose.