„Real“ iškovojo penktą pergalę iš eilės Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Granada“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antonio Puertas jau 1-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Varžovo gynybą įveikęs Karimas Benzema 3-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį. Toni Kroosas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Casemiro 57-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ klubą į priekį 1:0. A.Puertas 58-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau Thibautas Courtoisas sėkmingai atrėmė kamuolį. K.Benzema per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo įvartį ir įtvirtino „Real“ pergalę 2:0.

„Real“ tai jau penktoji iš eilės pergalė Ispanijoje. ƒ„La Liga“ pirmenybėse Karališkasis klubas dalinasi pirmą vietą (32 tšk.) su Madrido „Atletico“