Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 2:0 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus.

Davidas Silva 13-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Luisas Suarezas 23-ąją minutę sulaukė tikslaus perdavimo baudos aikštelėje. Visgi Alejandro Remiro sėkmingai sustabdė varžovų išpuolį.

Mario Hermoso 49-ąją minutę tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Atletico“ klubą į priekį 1:0.

Marcosas Llorente 74-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos įtvirtino svečių ekipos pergalę 2:0.

„Atletico“ (29 tšk.) po šios „La Liga“ rikiuojasi pirmi ir turi dviejų rungtynių bagažą prieš artimiausią persekiotoją Madrido „Real“ (29 tšk.) „Real Sociedad“ galėjo komplikuoti situaciją, tačiau su 26 taškais lieka treti.