„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse net 0:3 turėjo pripažinti „Watford“ futbolininkų pranašumą ir patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą vietiniame čempionate.

Gerardas Deoulofeu 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Andrew Robertsono antrojo kėlinio pradžioje smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė Benas Fosteris.

Ismaila Sarras 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Watford“ į priekį 1:0. Futbolininkas vos po šešių minučių sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Troy’us Deeney 72-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Sadio Mane 88-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau jį sėkmingai sustabdė gynėjai ir „raudonųjų“ ataka nutrūko.

„Watford“ po pergalės iš priešpaskutinės vietos šoktelėjo į 17-ą. „Liverpool“ lieka vienvaldžiais iš esmės nepavejamais lyderiais.