Anglijoje „Chelsea“ rungtynių pabaigoje išplėšė tašką

Anglijos „Premier“ lygoje susitikimas tarp „Bournemouth“ ir Londono „Chelsea“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Marcosas Alonso 33-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi varžovų baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Jeffersonas Lerma 54-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Joshua Kingas 57-ąją minutę sėkmingai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Bournemouth“ naudai 2:1.

M.Alonso 85-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išlygino rezultatą 2:2.