Skandalu pažymėtame mače „Bayern“ varžovams atseikėjo 6 įvarčius

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate net 6:0 sutriuškino „Hoffenheim“ futbolininkus, tačiau mačas įsiminė dėl kitų priežasčių.

Susitikimas buvo net kelis kartus stabdytas - žaidėjai penkioms minutėms paliko stadioną, o galiausiai abiejų ekipų futbolininkai perdavinėjo kamuolį tarpusavyje ir taip „užmušinėjo“ laiką.

Taip nutiko protestuojant prieš „Bayern“ sirgalių elgesį, kurie iškėlė „Hoffenheim“ savininką Dietmarą Hoppą įžeidžiantį plakatą, vėliau buvo parodyta nepagarbą ir Vokietijos futbolo federacijai.

Serge‘as Gnabry jau 2-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Netrukus svečių gretose pasižymėjo Joshua Kimmichas, Joshua Zirkzee ir Philippe’as Coutinho bei rezultatas tapo triuškinamas 4:0.

P. Coutinho antrojo kėlinio pradžioje antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą 5:0.

Šiame susitikime taip pat pasižymėjo Leonas Goretzka, o „Bayern“ iškovojo triuškinamą pergalę 6:0.

Kitose rungtynėse Jadonas Sancho 15-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas šio susitikimo įvartis.

„Bayern“ su 52 taškais žengia pirmas, „Borussia“ su 48 yra trečia.