("News Bridgepix" nuotr.)

("News Bridgepix" nuotr.)

Vyriausybė, sulaukusi priekaištų lavinos, jau taiso Antikrizinį planą. Premjeras Andrius Kubilius, vakar dalyvavęs Baltijos televizijos ir „Lietuvos žinių“ laidoje „Svarbus pokalbis“, tikina, kad ministrų kabinetas sutinka tartis, tačiau nežada daryti nuolaidų.

„Tai nėra nuolaidos - tai mūsų pačių įsipareigojimas ištaisyti klaidas. Nereikia įsivaizduoti, kad klaidos taisomos tik tada, kai kas nors ateina ir pareikalauja“, - pareiškė premjeras A.Kubilius.

Natūralus nepasitenkinimas

- Vyriausybė praėjusią savaitę susitarė su smulkiųjų ir vidutinių verslininkų atstovais taisyti kai kuriuos jų veiklą liečiančius Antikrizinio plano punktus - dėl to atšauktas šiandien turėjęs vykti mitingas. Tačiau manoma, kad žmonės prie Seimo vis tiek susirinks.

- Žmonės pagal įstatymą turi teisę rinktis, bet aš negaliu atmesti ir versijos, kad kai kuriems politikams labai norisi sumaišties. Palieku tai jų sąžinei.

Mūsų pozicija labai paprasta: padėti Lietuvai, visiems jos žmonėms išgyventi šį ne itin lengvą laikotarpį. Galime ilgai aiškintis, kodėl Lietuvos ekonomika atsidūrė tokioje padėtyje, kuri kasdien prastėja. Galime kalbėti, kiek tai lemia pasaulinė situacija, kiek - ankstesnių vyriausybių galbūt nelabai apgalvoti žingsniai. Tačiau dabar svarbiausia - imtis veiksmų, leisiančių išgyventi šiuos kelerius metus.

REKLAMA

2011-ieji jau bus, kaip vadinu, mūsų pergalių metai: turime laimėti Lietuvoje vyksiantį Europos krepšinio čempionatą, tuo metu, kaip rodo turima informacija, ir ekonomika atsigaus.- Jūsų rėmėja laikoma eurokomisarė Dalia Grybauskaitė praėjusią savaitę pareiškė, kad dabartinė Vyriausybė padarė didelę politinę klaidą: praleido progą sudaryti gerą įspūdį apie savo pirmuosius darbus. Komisarė ypač kritikavo smulkųjį verslą reglamentuojančias įstatymų pataisas ir sakė, kad pinigai, kurie būtų surinkti jas priėmus, neatpirks žalos, padarytos visuomenei ir Vyriausybės įvaizdžiui.

- Ne kartą esu kartojęs: priimant tokį didelį įstatymų paketą tikrai buvo netikslumų. Mes juos pasirengę taisyti - tai sakėme dar prieš sausio 16-osios mitingą.

Tačiau problemos, mano manymu, yra šiek tiek didesnės nei viena ar kita klaida. Jau sutikdamas užimti premjero postą aiškiai žinojau, kad populiarumas tikrai bus tas dalykas, kuriuo neteks labai ilgai rūpintis. Visiškai akivaizdu, kad situacija - tiek Lietuvos, tiek daugelio kitų valstybių - yra pakankamai sudėtinga. Visiškai akivaizdu, kad ir padėtis, ir sprendimai tikrai nesuteikia populiarumo.

Žmonių nepasitenkinimas tiek Vyriausybės, gal ir klaidingais, sprendimais, tiek ir bendra padėtimi - visiškai natūralus. Tačiau ar tai reiškia, jog reikia sustoti ir neįgyvendinti kitų plano dalių, kurios labai reikalingos tam, kad šiuos metus išgyventume su mažiausiais nuostoliais?

Susitarimai - ne nuolaidos

- Prieš kelias savaites, prezidentui vetavus siūlymą mažinti į privačius fondus pervedamą pensijų dalį, pareiškėte, kad tokiu atveju teks arba didinti gyventojų pajamų mokestį, arba mažinti pensijas. Kaip žadate lopyti dėl nuolaidų smulkiesiems verslininkams biudžete atsirasiančias skyles?

REKLAMA

- Mes jokių nuolaidų nedarėme. Susitarėme, kaip toliau kartu dirbsime.

- Smulkiųjų ir vidutinių verslininkų atstovai kėlė labai aiškius reikalavimus: peržiūrėti mokesčių įstatymų pakeitimus, nes pagal naująją tvarką jiems tektų atiduoti daugiau kaip 60 proc. pajamų. Ar ketinate priimti konkrečius sprendimus?

- Kalbėjomės, labai aiškiai identifikavome netikslumus ir sutarėme, kad juos reikia taisyti. Tai nėra nuolaidos - tai yra mūsų pačių įsipareigojimas ištaisyti klaidas. Nereikia įsivaizduoti, kad klaidos taisomos tik tada, kai kas nors ateina ir pareikalauja.

- Neseniai jūs nustebote sužinojęs, kad pagal planą, skaičiuojant gyventojams neapmokestinamąjį minimumą, į bendras pajamas bus įtraukiamos ir dirbančių pensininkų pensijos. Ar plane gali būti daugiau jums nežinomų dalykų?

- Gyvenimas labai dažnai pats parodo, kaip veikia vienas ar kitas įstatymas. Ministrų pasitarime kalbėjome ir apie dirbančių pensininkų problemą. Manome, kad šiuo etapu reikėtų pensijas išbraukti iš pajamų, nuo kurių skaičiuojamas neapmokestinamas dydis, paketo. Tačiau taip pat svarstoma, kad jos gali jame likti.

- Ar jūs tikrai žinote Antikrizinio plano detales?

- Tikrai žinau vieną esminį dalyką, kurį labai dažnai pamiršta ir žiniasklaida, ir visuomenė. Pagrindinis dalykas yra 5 mlrd. litų, kuriais mums pavyko sumažinti biudžeto deficitą. Jeigu nebūtume to pasiekę, jau šiandien negalėtume išmokėti pensijų, atlyginimų mokytojams. Nuo to priklauso visos valstybės finansų stabilumas. Mums pirmajame etape pavyko pasiekti pagrindinį rezultatą - stabilizuoti valstybės finansus. Dabar pradedame įgyvendinti verslo skatinimo planą.

REKLAMA

Lietuva - kitokia

- Analitikai tvirtina, kad krizės sąlygomis šalies ekonomiką reikėtų gelbėti ne balansuojant biudžetą, o valstybės jėgomis kuriant darbo vietas ir skatinant vartojimą. Taip elgiasi daugelis Europos šalių. Kodėl Lietuva pasirinko kitą kelią?

- Kitaip nei, sakykime, Vokietijai, mums didesnis biudžeto deficitas būtų katastrofa. Tai labai aiškiai yra pasakę ir Europos Komisija, ir Tarptautinis valiutos fondas (TVF). Ta pati Vokietija vis dar turi nemažai galimybių skolintis tarptautinėse rinkose ir finansuoti savo deficitą. Mes tokių galimybių šiuo metu turime minimaliai. Reikia prisiminti, kad, be deficito, kurį sumažinome 5 mlrd. litų, šiais metais reikės refinansuoti 3 mlrd. litų anksčiau paimtų paskolų. Jeigu to nesugebėsime padaryti, Lietuva paprasčiausiai bankrutuos.

- Lietuvos sprendimas sukti biudžeto reguliavimo keliu yra ta sąlyga, kurią paprastai kelia TVF, teikdamas šaliai paskolą. Kodėl tokiu atveju jo paslaugomis negalime pasinaudoti jau dabar?

- TVF labai gerai žino, kad biudžeto stabilumas yra valstybės ekonomikos stabilumo pagrindas. Antra, skolinimasis iš TVF turi ne tik pranašumų, bet ir trūkumų. TVF skolina didesnes sumas tik tada, kai į jį kreipiamasi kaip į paskutinį gelbėjimosi šaltinį. Tada tenka pripažinti, kad esi bankroto padėtyje. Latvija, Vengrija, kurios buvo priverstos kreiptis į TVF, viena vertus, gauna pinigų, antra vertus - labai daug praranda.

- Finansų ministras Algirdas Šemeta pareiškė, kad šį mėnesį planuotas biudžetas nebus surinktas, ir neatmetė galimybės, kad po kelių mėnesių teks kreiptis į TVF.

REKLAMA

- Tikrai negalime atmesti to varianto. Sunku prognozuoti, kaip klostysis Lietuvos ir pasaulio ekonominė situacija. Dirbame keliomis kryptimis. Esame parengę 4 mlrd. litų vertės ekonomikos skatinimo planą. Jei pasitvirtins, kad į biudžetą pajamų nesurenkame, turėsime įgyvendinti kitą planą: spręsti, kaip subalansuoti biudžetą, mažinti išlaidas. Trečias punktas - kaip garantuoti Lietuvoje veikiančių finansinių institucijų stabilumą.

- Jūsų kuriamas ekonomikos gelbėjimo planas jau vadinamas Lietuvoje veikiančių Skandinavijos bankų gelbėjimo planu.

- Tai klaidingas supratimas. Ekonomikoje yra trys problemos, kurios, jų neišsprendus, gali visus mus nuversti ant šono. Tai - valstybės finansų sistemos stabilumas, visiškai išsekusi kreditų upė ir mūsų bankų stabilumas.

Nesakau, kad mes bankus ypač gelbėsime ar kad šiuo metu turime ypatingų problemų, bet faktas, kad šiam klausimui turime skirti daugiau dėmesio. Tikrai nesutinku su tais, kurie lyg ir paniekinamai sako, kad Vyriausybė rūpinasi bankais. Turime rūpintis! Nes jei atsiras problemų, bus labai blogai.

Pasitiki partneriais

- Abejonių Antikriziniu planu reiškia ne tik opozicija. Skeptiškų balsų girdisi ir jūsų vadovaujamoje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų stovykloje. Ar tai nesudarys papildomų sunkumų?

- Jei pavartytume žiniasklaidos archyvus, turbūt kiekvienų metų spaudoje rastume publikacijų, kad partijoje kyla abejonių dėl pirmininko veiklos ar priimamų sprendimų. Tai - normali būsena.

Nematau didesnių problemų nei koalicijoje, nei partijoje. Tai, ką pavyko patvirtinti pačioje darbo pradžioje, tas pirmasis priemonių blokas, skirtas krizei suvaldyti, yra didelis dalykas. Jis unikalus visoje Lietuvos istorijoje. Tai, kad koalicija sugebėjo jį patvirtinti, įrodo, kad tarp partnerių, kaip ir partijoje, viskas gerai.

REKLAMA

- Jums ir pačiam turbūt teko girdėti svarstymų, kad po pavasarį vyksiančių prezidento rinkimų bus bandoma jūsų partiją išstumti iš valdančiosios koalicijos?

- Tam ir yra opozicija, kad visą laiką bandytų ieškoti valdančiųjų silpnų vietų. Esu įsitikinęs, kad vienintelė priemonė, kurios galime imtis - darbas. Aštuonerius metus užsitęsęs socialdemokratų valdymo stagnacinis laikotarpis tikrai baigėsi.

Jurga Tvaskienė

Natalija
2009-02-03 08:25:23
"Griauti,nestatyti!"- vertimas ne toks įspūdingas,bet esmė ta pati.Bankus ne gelbėti reikia,o kontroliuoti.Prieš 2 metus tik ir girdėjome raginimus skolintis,gyventi kaip Amerikoje.Dabar padėtis kardinaliai pasikeitė,bet viskas turėtų būti proto ribose.To ir linkiu.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Kubiliui, 2009-02-03 22:42:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pirmiausia, paruosti bankams istatyma,kad gyventoju sukauptas lesas laikyti,kaip garantini rezervini fonda,banko bankroto atveju,atsiskaityti su gyventojais.Kontroliuoti draudeju finansini stabiluma,draustiems banko pinigams
Antra,kada vyriausybe galvoja, pasiekti 2008 metu "stagnacijos laiko" valstybes ekonominius-finansinius rodiklius.Priartejus prie ju nusimato ilgas darbas vuriausybeje,nei iki siu metu vasaros...
Trecia, Jus kartojate kazkokio Holivudo aktoriaus istarta jam paciam nesuprama
savoka"valstybes bankrotas"Islandija gyvuoja su tokiomis pat problemomis, kaip Lietuva.Kaip laisva, demokratine valstybe,nei aneksuota,nei okupuota,nei kitos valstybes uzdeta nepakeliama kontribucija,gali tapti bankrutuojancia valstybe.   ATSAKYTI
BANKININKAS 2009-02-03 19:47:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zmones reikalaukite is Seimo nariu kuriuos jus rinkote, kad skubos tvarka Seimas priimtu FIZINIU ASMENU BANKROTO ISTATYMA, tai isgelbetu musu piliecius kurie pasieme kreditus is banko savo gyvenamam bustui, priesingu atveju didejant palukanoms ir bedarbystei, neisgales grazinti kreditu ir bankai atims tureta buta bei visam gyvenimui prirasys moketi palukanas ir grazineti kredita, nuo nepadengtos kredito sumos bankui pardavus ikeista buta arba kita busta.Gelbekites zmones nuo banku despoto-prievartos ir reikalaukite Seimo nariu priimti FIZINIU ASMENU BANKROTO ISTATYMA, sis istatymas palengvins musu pilieciu gyvenima, nereikes visa likusi gyvenima tarnauti bankui. SUKILKIM VISI PRIES NEPAKELIAMAS BANKU KREDITU PALUKANAS, PILIECIU ISNAUDOJIMA. ZMONES BUKITE BUDRUS!!   ATSAKYTI
PirmaKarta Maurui 2009-02-03 17:28:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kubiliaus "nezinia koks planas" sukels L formos krize.   ATSAKYTI
JO 2009-02-03 15:52:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kokia dar stagnacija? Kasdien valdinykams didėja algos, mokomos premijos, perkami nauji mesai. KĄ IŠTIKO STAGNACIJĄ? Apie ką kalba kubilas?   ATSAKYTI
Simas 2009-02-03 15:27:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Stagnacijos laikas baigsis tada, kada žmonėms bus aiškiai pasakyta, kad vėl Lietuvue planuojama statyti galina atominė elektrinė RUSAMS. O šiandien dar prorusiški stagnatoriai tą p[lanuoja daryti, o Kubuiliaus vyriausybė tyli. Taigi, stagnacija nesibaigė!   ATSAKYTI
Zoza 2009-02-03 14:43:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip ,,bolsevikai''belotu ir kirsintu liaudi,pasitelkdami ,,kamjaunimui'' tiesa
su R Valatka,dirbkite Lietuvai,neatitolkite nuo liaudies,bendraukite,aiskinki
te,kvieskite profesionalus visu sryciu specialistus,neuzsiciklinkite,priimkite
Lieuvai svarbius istatymus.Praveskite teimu,VSD,svietimo reformas.Jei to
nepadarysite,bus kaip 1996-siais.Suteikite galimybe visiems doriems musu
valstybes pilieciams kurt Lietuva.Tuos ,kurie,,kolobaruoja''-iseliminuokite
is Lietuvos politinio gyvenimo.Kokiais kriterijais Jus pasirenkate patarejus?
Ar buves Susisiekimo viceministras atitinka visus parametrus?Nedarykite
klaidu rikdami patarejais.Maza ta musu Lietuva ir visi labai gerai zino apie
vienas kita.Sekmes.   ATSAKYTI
kak ja rada, kak ja rada 2009-02-03 14:15:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kad nebėra krizių, neliko rekordinės socialinės atskirties ir leo vėl gali išsidalint kokį mulijardą premijoms. O bedarbių išnaikinimas jau prasidėjo?   ATSAKYTI
Patarejas 2009-02-03 14:03:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Patarejas ekonomikai : Mykolas Majauskas, 27 m.Gabus žinomo verslininko sūnus premjerui teiks patarimus apie finansus ir ekonomiką.
........................................................
Labai gabus patarejas - rinkos kaina 5000 lt plius 20% priedai   ATSAKYTI
CHO CHO 2009-02-03 14:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Galas Lietuvai, valinskas su kubilu išlindo iš stuporo ir vėl "aktyviai gelbėti" imasi.   ATSAKYTI
Mauras 2009-02-03 14:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Alik,
išspręskite rebusą apsiskaičiusiam vidurinės mokyklos moksleiviui: kas iš jų "mokesciu sistemos pakeitimais" pasirinko 'U' formos krizę? :)

Obama
Brown'as
Sarkozy
Merkel
.
.
.
Haardė
Guodmanis
Kubilius?

:))
nors UAB "Darbo partija" darbuotojams būti apsiskaičiusiu ir objektyviu - per sunki užduotis... neįeinanti į užsakymo apimtį.   ATSAKYTI
irena 2009-02-03 13:55:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tik nereikia čia virkauti, kaip kad Sorokienė-išmirs iš bado.Tikrai-turginiai miršta, besistatydami namus   ATSAKYTI
2009-02-03 13:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Stagnacijos laikas baigėsi". Prasidėjo totalinis ir vis greitėjantis riedėjimas visuotinio Lietuvos kolapso link.   ATSAKYTI
Alik 2009-02-03 13:35:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Krizes buna pagal smukima 2 tipu: V ir U . V- tai greitas kritimas su minimaliu " dugnu" ir kilimas. U- tau staigus kritimas ir gilus, ilgas dugnas... . A.Kubilius ne savo noru pasirinko U tipo krize. Toks sprendimas pagristas mokesciu sistemos pakeitimais, kurioje buvo panaikinta dauguma lengvatu, taciau kai kurie palikti. Is kitos puses pridaryta daug klaidu del skubos ir noro subalansuoti biudzeta... . Kitaip tariant, buvo sukurta baze U tipo krizes staigiai pradziai. Dabar A.Kubiliu galima palyginti su chirurgu, kuris nusprende greitai padaryti labai sudetinga operacija be jokio organizacinio derinimo su kitais med. personalo darbuotojais, be to jis del laiko stokos pasinaudojo savo kaimynu pasiulymais, o rezultate operacija buvo padaryta labai blogai. Paradoksalu, jeigu esi gydytojas ir savo blogu darbu sugadinsi kitam zmogui gyvenima, tai neteksi darbo ir atsakysi uz tai pagal istatymus, o jeigu esi politikas, kuris papjove valstybe ir dar esi nepakaltinamas, tai jokios atsakomybes nera ir jau gali eksperimentuoti ant mirusio kuno, o naivuoliams sakyti, kad pacientas miega del narkozo, o kai visiems paaiskes, jog jis mire, tai tada galima pasakyti, kad valstybe neiskente " aktyvios chemines terapijos" ir paskutiniu momentu mire. TS-KDP vyriausybe padare pirma, esmini, klaidinga zingsni krizei iveikti. Gaunasi, kad tokia vyriausybe nesupranta krizes iveikimo metodikos, o is esmes is ekomomikos, tarsi kaip is organizmo, pradeda ispjauti inkstus, imti krauja, audiniu elementus, o visuomenei pranesama: nieko baisaus- sirdis veikia (t.y. sirdi ispjausiu paskutine).   ATSAKYTI
Stabilizatorius 2009-02-03 12:33:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Valstybės stabilumo pagrindas"...Kam man tokia stabili valstybė,kurioje negalių užsitikrinti būtiniausių poreikių sau ir savo šeimai?   ATSAKYTI
Mauras 2009-02-03 12:17:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
daryti išvadas iš klaidų sveika, dėl populiarumo - belieka pasikartoti :

Mauras

2008-12-01 00:26:39

Pritariu K- Tiesai
Kubilius dar bus mušamas, gal net spardomas kojomis. Ne tiesiogine prasme, žinoma. Nes tai jis, o ne švaistūnai ir korupcijos puoselėtojai socdemai-valstiečiai "atims pinigus", tai jis "pasmaugs mokesčiais".

Propaganda jau varoma (pvz. "Leo ryto" šeštadienio redakcijos skiltis, kaip visada pasirašoma anoniminio Apžvalgininko), o atpratę mąstyti tautiečiai priima transliacijas tiesiai į smegenis.

   ATSAKYTI
Konkretika 2009-02-03 10:18:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrai niekas netaupo.   ATSAKYTI
123 2009-02-03 10:08:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Nes jei atsiras problemų, bus labai blogai. " - kaip vaikas sneka.. nulis konkretikos .. taip ir nesupratau kokiu veiksmu imsis be jau esamu klaisu perziurejimo ir nuolaidu niekam nedarymo.. ne toki vyruka noreciau matyti krizes laikais lietuvoje..   ATSAKYTI
m 2009-02-03 09:34:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
sekmes darbuose   ATSAKYTI
jo 2009-02-03 09:15:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
stagnacija baigesi. ner ko stoveti sustuingus vietoj. dabar judesime i duobe. vel reiks gelbetojo kirkilo, kaip savu laiku prireike lavono amb.   ATSAKYTI
Natalija 2009-02-03 08:25:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Griauti,nestatyti!"- vertimas ne toks įspūdingas,bet esmė ta pati.Bankus ne gelbėti reikia,o kontroliuoti.Prieš 2 metus tik ir girdėjome raginimus skolintis,gyventi kaip Amerikoje.Dabar padėtis kardinaliai pasikeitė,bet viskas turėtų būti proto ribose.To ir linkiu.   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Teisme – pirmasis skundas dėl karantino draudimų: kreipėsi odontologijos ir grožio įmonė (nuotr. stop kadras)
Į teismą atkeliavo pirmasis verslininkų skundas dėl karantino draudimų. Panevėžyje veikianti odontologijos ir grožio paslaugas teikianti įmonė valstybę skundžia dėl ...
Socialdemokratai pristatė kandidatus vienmandatėse apygardose Vilniaus mieste (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Socialdemokratai pristatė savo kandidatus vienmandatėse apygardose Vilniaus mieste. Iš ilgamečių socialdemokratų, žinomų visuomenės veikėjų ir politikos naujokų sudarytas ...
Sergamumas Covid-19 lietuviams – nė motais: skristi bijo, bet gaili atostogų (nuotr. stop kadras)
Saulėtų atostogų ir šiltos jūros išsiilgę tautiečiai moja ranka į koronavirusą ir skrenda pailsėti į šiltuosius kraštus. Tuo tarpu Sveikatos apsaugos ministerija skelbia apie ...
Verygos medalius gavę medikai apie karantino pradžią: slėgė baimė ir stresas (nuotr. stop kadras)
Vietoj piniginių priedų prie atlyginimų medikų rankose – sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos kurti medaliai. Sveikatos apsaugos ministras ...
Parasparnis (nuotr. stop kadras)
Kuršių nerijoje nukrito ir stuburą susilaužė bemotoriu parasparniu sklandęs vyriškis iš Rokiškio. Tačiau net taip sužeistas pats sugebėjo išsikviesti pagalbą – ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų