Aiškėja, kas pateko į Seimą: laimėtojų pavardės visas sąrašas

2020 metų Seimo rinkimai baigti. Lygiai 20 val. uždaromos rinkimų apylinkės, balsadėžės ir rinkimų komisijų nariai skubės skaičiuoti balsus. 20.30 val. pasirodė pirmieji rezultatai.

Vieni pirmųjų balsus ėmė skaičiuosi Pasaulio lietuvių apygardos atstovai, per pirmąjį pusvalandį pateikę duomenis iš daugiau nei pusės apylinkių. 

Joje virė intensyvi kova tarp: Dalios ASANAVIČIŪTĖS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai) ir Aušrinės ARMONAITĖS (Laisvės partija). Laimėjo A. Armonaitė.

Pirmuosius balsus taip pat skaičiuoja šios apygardos:

Jotvingių (Nr.70) apygarda, kur kovoja: laimėjo Zenonas STREIKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Dzūkijos (Nr.69) apygarda, kur kovoja: laimėjo Juozas BAUBLYS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

Vilkaviškio (Nr.68) apygarda, kur laimėjo Algirdas BUTKEVIČIUS (Lietuvos žaliųjų partija).

Dainavos (Nr.67) apygarda, kur laimėjo Andrius PALIONIS (Lietuvos socialdemokratų darbo partija).

Garliavos (Nr.66) apygarda, kur laimėjo Justinas URBANAVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Raudondvario (Nr.65) apygarda, kur laimėjo Viktoras PRANCKIETIS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

Sūduvos šiaurinė (Nr.64) apygarda, kur laimėjo Giedrius SURPLYS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

REKLAMA

Sūduvos pietinė (Nr.63) apygarda, kur laimėjo Kęstutis MAŽEIKA  (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Karšuvos (Nr.62) apygarda, kur laimėjo Ričardas JUŠKA (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

Deltuvos pietinė (Nr.61) apygarda, laimėjo Juozas VARŽGALYS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Jonavos (Nr.60) apygarda: laimėjo Eugenijus SABUTIS (Lietuvos socialdemokratų partija).

Kaišiadorių–Elektrėnų (Nr.59) apygarda, kur laimėjo Silva LENGVINIENĖ (Laisvės partija).

Trakų–Vievio (Nr.58) apygarda: laimėjo Kęstutis VILKAUSKAS (Lietuvos socialdemokratų partija).

Nemenčinės (Nr.55) apygarda, kur laimėjo Rita TAMAŠUNIENĖ  (Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga).

Molėtų–Širvintų (Nr.54) apygarda, laimėjo Jonas PINSKUS (Lietuvos socialdemokratų darbo partija).

Nalšios pietinė (Nr.53) apygarda, kur laimėjo Gintautas KINDURYS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Nalšios šiaurinė (Nr.52) apygarda: laimėjo Algimantas DUMBRAVA (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Utenos (Nr.51) apygarda, kur tiek pat balsų surinko Gintautas PALUCKAS (Lietuvos socialdemokratų partija) ir Edmundas PUPINIS    (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai). Skelbiama, kad laimėjo Edmundas PUPINIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), bet balsai bus perskaičiuojami pirmadienį.

Sėlos rytinė (Nr.50) apygarda: laimėjo Vidmantas KANOPA (Lietuvos socialdemokratų partija).

REKLAMA

Deltuvos šiaurinė (Nr.49) apygarda, kur laimėjo Tomas TOMILINAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Sėlos vakarinė (Nr.48) apygarda, kur laimėjo Valdemaras VALKIŪNAS (Išsikėlė pats).

Žiemgalos rytinė (Nr.47) apygarda, kur laimėjo Antanas MATULAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Žiemgalos vakarinė (Nr.46) apygarda, kur laimėjo Liudas JONAITIS (Lietuvos socialdemokratų partija).

Šiaulių krašto (Nr.45) apygarda, kur laimėjo Rima BAŠKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Radviliškio–Tytuvėnų (Nr.44) apygarda, kur laimėjo Aurimas GAIDŽIŪNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Kėdainių (Nr.43) apygardoje laimėjo Tomas BIČIŪNAS (Lietuvos socialdemokratų partija).

Raseinių–Kėdainių (Nr.42) apygardoje laimėjo Arvydas NEKROŠIUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Kelmės–Šilalės (Nr.41) apygardoje laimėjo Remigijus ŽEMAITAITIS (Partija „Laisvė ir teisingumas“).

Telšių (Nr.40) apygardoje laimėjo Valentinas BUKAUSKAS (Darbo partija).

Žemaitijos šiaurinė (Nr.39) apygardoje laimėjo Valius ĄŽUOLAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Mažeikių (Nr.38) apygardoje užtikrintai laimėjo Laima NAGIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Kuršo (Nr.37) apygarda, kur laimėjo Antanas VINKUS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Mėguvos (Nr.36) apygardoje laimėjo Mindaugas SKRITULSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Plungės–Rietavo (Nr.35) apygardoje laimėjo Jonas VARKALYS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

REKLAMA

Tauragės (Nr.34) apygardoje laimėjo Romualdas VAITKUS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

Aukštaitijos (Nr.33) apygardoje laimėjo Guoda BUROKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Šilutės (Nr.32) apygardoje laimėjo Zigmantas BALČYTIS (Lietuvos socialdemokratų darbo partija).

Gargždų (Nr.31) apygardoje laimėjo Petras GRAŽULIS (Išsikėlė pats).

Alytaus (Nr.30) apygardoje laimėjo Vytautas BAKAS (Išsikėlė pats).

Marijampolės (Nr.29) apygardoje laimėjo Andrius VYŠNIAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Nevėžio (Nr.28) apygardoje laimėjo Bronislovas MATELIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Panevėžio vakarinė (Nr.27) apygarda: laimėjo Deividas LABANAVIČIUS  (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Saulės (Nr.26) apygarda: laimėjo Domas GRIŠKEVIČIUS (Išsikėlė pats).

Aušros (Nr.25) apygarda, kur laimėjo Stasys TUMĖNAS (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Baltijos (Nr.24) apygarda, kur laimėjo Audrius PETROŠIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Danės (Nr.23) apygarda, kur laimėjo Arvydas POCIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Pajūrio (Nr.22) apygarda, kur laimėjo Simonas GENTVILAS (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

Marių (Nr.21) apygarda, kur laimėjo Ligita GIRSKIENĖ (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

Centro–Žaliakalnio (Nr.20) apygarda, kur laimėjo Gabrielius LANDSBERGIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

REKLAMA

Aleksoto–Vilijampolės (Nr.19) apygarda, kur laimėjo Vytautas JUOZAPAITIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Panemunės (Nr.18) apygarda, kur laimėjo Gintarė SKAISTĖ  (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Petrašiūnų–Gričiupio (Nr.17) apygarda: laimėjo Kazys STARKEVIČIUS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Savanorių (Nr.16) apygarda, kur laimėjo Marius MATIJOŠAITIS (Laisvės partija).

Kalniečių (Nr.15) apygarda, kur laimėjo Arvydas ANUŠAUSKAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Šilainių (Nr.14) apygarda, kur laimėjo Jurgita ŠIUGŽDINIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Pašilaičių (Nr.13) apygarda, kur laimi Vytautas KERNAGIS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Verkių (Nr.12) apygarda, kur laimėjo Dainius KREIVYS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Panerių–Grigiškių (Nr.11) apygarda, kur laimėjo Agnė BILOTAITĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Naujosios Vilnios (Nr.10) apygardoje laimėjo Monika NAVICKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Lazdynų (Nr.9) apygardoje laimėjo Algis STRELČIŪNAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Pilaitės–Karoliniškių (Nr.8) apygardoje laimėjo Radvilė MORKŪNAITĖ-MIKULĖNIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Justiniškių–Viršuliškių (Nr.7) apygardoje laimėjo Paulius SAUDARGAS (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

REKLAMA

Šeškinės–Šnipiškių (Nr.6) apygarda: laimėjo Mindaugas LINGĖ  (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Fabijoniškių (Nr.5) apygarda: laimėjo Aistė GEDVILIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Žirmūnų (Nr.4) apygarda: laimėjo Paulė KUZMICKIENĖ (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Naujamiesčio–Naujininkų (Nr.2) apygarda: laimėjo Žygimantas PAVILIONIS  (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Senamiesčio–Žvėryno (Nr.1) apygardoje laimėjo Viktorija ČMILYTĖ-NIELSEN (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis).

Rinkimai baigėsi

Spalio 25-ąją vyko antrasis Seimo rinkimų turas. Rinkėjai pasirinko savo atstovus vienmandatėse apygardose antrajame rinkimų ture.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviai balsuoja antrame Seimo rinkimų ture

Po pirmojo rinkimų turo Lietuvos piliečiai atidavė savo balsus ne tik vienmandatininkams, bet ir partijoms. O šį sekmadienį vienmandatėse apygardose bus išrinkti dar 68 Seimo nariai.

Per pirmąjį Seimo rinkimų turą parlamentarų mandatus užsitikrino trys politikai: du Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) kandidatai – Česlavas Olševskis ir Beata Petkevič bei konservatorių iškelta Ingrida Šimonytė.

Dar 70 politikų į parlamentą pateko pagal partijų sąrašus.

Pirmojo turo laimėtojai

Per pirmąjį rinkimų turą spalio 11-ąją daugiausiai balsų iškovojo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai su 24,8 proc. rinkėjų balsų. Partija užsitikrino 23 mandatus Seime. 

Antroje vietoje – su 17,5 proc. balsų ir 16 mandatų – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Trečioje – surinkusi 9,47 proc. balsų ir laimėjusi 9 mandatus – Darbo partija.

REKLAMA

Po aštuonis mandatus gavo 9,26 proc. balsų surinkusi Lietuvos socialdemokratų partija ir 9,02 proc. balsų surinkusi Laisvės partija. 6 mandatus iškovojo 6,79 proc. balsų surinkęs Liberalų sąjūdis.

Daugiau partijų 5 proc. rinkimų barjero neįveikė.

Seimo rinkimai 2020

Aktyvumas kiek mažesnis, nei pirmajame ture

Rinkėjų aktyvumas Seimo rinkimų antrajame ture siekė 39,7 proc.

Rinkėjų aktyvumas Seimo rinkimų antrajame ture siekė 39,7 proc., sekmadienį užsidarius balsavimo apylinkėms pranešė Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė.

Rinkėjų prie balsadėžių atėjo mažiau nei pirmajame ture prieš dvi savaites, bet daugiau nei antrajame ture 2016-ųjų Seimo rinkimuose.


Rašyti komentarą...
D
Danutė ė
2020-10-25 20:50:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
39,7% tai rinkimai galima sakyt, kad negaliojantys, nes reikia daugiau kaip 50% rinkėjų balsų.
Atsakyti
-10

S
Sazinie
2020-10-25 20:10:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir taip aisku kas valdis savanaudziai vagis ir pazadukai ir dar kas turi dideli pinigu maisa ir tas valdis neko naujo :-)
Atsakyti
-12

L
Lina
2020-10-25 20:11:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iliuzija tie rinkimai. Valdžia butaforinė , kad tautą apiplėšinėt ir demonstruot save, mylimus!!!
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų