TV3 Žinios. Pranckietis nepraleido progos įgelti Karbauskiui

Paskutinę išankstinio balsavimo dieną savo balsus Seimo rinkimuose suskubo atiduoti šalies vadovai. Gitanas Nausėda juokavo, kad jam sutriko atmintis po pirmojo rinkimų turo, o premjero Sauliaus Skvernelio vizitas sutrikdė kitus rinkėjus. Tuo metu Seimo pirmininkas nepraleido progos vėl įgelti buvusiam bendražygiui, su kuriuo pateko į šios kadencijos Seimą – Ramūnui Karbauskiui.

Popiežiui Pranciškui pareiškus, kad homoseksualių asmenų šeimos galėtų įteisinti civilinę partnerystę, pasaulyje kilo tikras šurmulys, o Lietuvos bažnyčia į pontifiko pareiškimus reaguoja atsargiai, laukia oficialių Vatikano pareiškimų ir patikslinimų. Tuo metu lietuviai ir džiaugiasi ir piktinasi popiežiaus žodžiais. Visus nuraminti dabar bando pats dokumentinio filmo apie Popiežių kūrėjas.

Visas svarbiausias Lietuvos ir pasaulio naujienas žiūrėkite TV3 Žiniose.


Rašyti komentarą...
I
Igle
2020-10-22 19:19:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas saldus valdžios siekimas bet kokiom priemonem.Fui ,šlykštu!
Atsakyti
-1

L
Lina
2020-10-22 18:54:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Marko Lučino apibūdinimas į dešimtuką, - Pranckietis neišduos, JIS PARDUOS. PARSIDAVĖLIS KOLŪKIETIS - ŽMOGŲ GALIMA IŠ KAIMO ATIMTI, BET KAIMO IŠ ŽMOGAUS NEATIMSI!!
Atsakyti
-7

V
Valio!!!!
2020-10-22 19:10:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepraleido progos kažkas kažkam įgelt!!! Taip ir gyvenam, o kaip iš tiesų gyvenam įvairiuose LT pakraščiuose žurnaliūgom nė motais
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų