Kauno klinikos praneša apie pasikeitimus dėl planinių paslaugų

Kauno klinikos pasidalino naujausia informacija dėl Centriniame korpuse teikiamų planinių paslaugų tvarkos. Gera žinia, kad ištyrus COVID-19 epidemiologinę situaciją įstaigoje nuo antradienio daugelyje profilinių klinikų jos atnaujinamos.

„Nuo rytojaus pacientams atnaujinamos planinės sveikatos priežiūros paslaugos Centrinio korpuso profilinėse klinikose (Reumatologijos, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, Nefrologijos, Ausų, nosies ir gerklės ligų, Chirurgijos, Pulmonologijos, Gastroenterologijos bei Urologijos klinikose), išskyrus Chirurgijos kliniką. Čia pacientams toliau teikiama tik skubi ir ambulatorinė pagalba. Planuojame, kad planinis pacientų stacionarizavimas Chirurgijos klinikoje bus atnaujintas nuo kitos savaitės. Visuose kituose padaliniuose paslaugos teikiamos įprasta tvarka.

Per savaitgalį Kauno klinikų darbuotojams atlikti 2500 tyrimai dėl COVID-19. Visi, kontaktavę su COVID-19 infekcija sergančiaisiais, identifikuoti, o aukštos ir vidutinės rizikos darbuotojai – saviizoliacijoje.

Primename, kad visose Kauno klinikose draudžiamas pacientų lankymas. Pacientus galima lankyti tik neatidėliotinais atvejais, gavus skyriaus vadovo ar budinčio gydytojo leidimą. Būtiniausius asmeninius daiktus pacientams galima perduoti per budėjimo postą, esantį Centrinio korpuso fojė“, – tokia žinute ligoninė pasidalino „Facebook“ paskyroje. 

Portalas tv3.lt primena, kad praėjusią savaitę dėl nustatytų COVID-19 atvejų teko stabdyti planinių pacientų guldymą minėtose profilinėse klinikose.

Vaizdai, kaip atliekamas Covid-19 tyrimas – video reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų