Gairės

ligoninė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ligoninė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ligoninė“.

Žinia iš Santaros klinikų: keičiama pacientų lankymo ir kaukių dėvėjimo tvarka

Lietuvoje sparčiai augant sergamumui, ligoninės keičia pacientų lankymo tvarką. Štai Santaros klinikos šiandien paskelbė, kad dėl COVID-19 ligos atvejų laikinai stabdomas pacientų lankymas ir Kardiologijos skyriuje, anksčiau apribotas pacientų lankymas ir inkstų transplantacijos skyriuje. Dėl išaugusio COVID-19 ligos atvejų skaičiaus laikinai stabdomas pacientų lankymas Santaros klinikų II Kardiologijos skyriuje.
Aktualijos Prieš 14 val.

Naujausia policijos žinia – šuns apkandžiota mažametė gydoma intensyvios terapijos skyriuje

58
Itin skaudi nelaimė Joniškyje – šuo apkandžioje vos 1 metų ir 8 mėnesių mergaitę. Jis šiuo metu yra gydoma intensyvios terapijos skyriuje. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienio vakarą, apie 19.17 val. į Šiaulių ligoninę iš namų Joniškyje buvo pristatyta pernai gimusi mergytė. Mažylė paguldyta gydymui. Pasak policijos, vaikui galimai žaidžiant su šunimi, ir nugriuvus, šuo įkando jam į veidą.

Vaiko teisės – apie šuns apkandžiotą vienerių mergaitę: viskas įvyko akimirksniu

Joniškyje šuo įkando į veidą vos vienerių metų mergaitei. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienio vakarą, apie 19.17 val. į Šiaulių ligoninę iš namų Joniškyje buvo pristatyta pernai gimusi mergytė. Mažylė paguldyta gydymui. Pasak policijos, vaikui galimai žaidžiant su šunimi, ir nugriuvus, šuo įkando jam į veidą.

Pacientų „gerovei“ – rūkymo kambariai psichiatrijos įstaigose? SAM paaiškino, kam to gali prireikti

Psichiatrines paslaugas teikiančioms gydymo įstaigoms Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) išsiuntinėtame klausimyne „apie draugiškas pacientams aplinkos priemones“ – ir klausimas apie rūkymo kambarius. Kol buvęs sveikatos ministras Aurelijus Veryga stebėjosi, kad ministerija tokiu būdu „pramušė naujas aukštumas“, pati ji neslėpė, jog formuluotė nebuvo pasirinkta tiksliai.

Joniškyje šuo įkando metukų mergytei į veidą

105
Joniškyje šuo įkando į veidą metukų mergaitei. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienio vakarą, apie 19.17 val. į Šiaulių ligoninę iš namų Joniškyje buvo pristatyta pernai gimusi mergytė. Mažylė paguldyta gydymui. Pasak policijos, vaikui galimai žaidžiant su šunimi, ir nugriuvus, šuo įkando jam į veidą.

Į ligoninę Kaune atvežta vaistais apsinuodijusi 14-metė

Į ligoninę Kaune atvežta vaistais apsinuodijusi 14-metė paauglė iš Jurbarko. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 13 val., į Kauno ligoninę iš Jurbarko, K. Donelaičio gatvės, pristatyta ir dėl apsinuodijimo medikamentais paguldyta nepilnametė, gimusi 2009 metais. Surinkta medžiaga dėl jos sveikatos sutrikdymo.

Lietuvoje sužalotas dar vienas kūdikis – šeimoje yra ir daugiau vaikų

Namuose Ukmergės rajone rastas sužalotas kūdikis. Apie patirtą sveikatos sutrikdymą pareigūnams pranešė socialinė darbuotoja. Vaikų teisės patvirtino, kad kūdikiui suteikta medicininė pagalba, o šeimai jau kelis metus buvo teikiamos socialinės paslaugos. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja tvirtina, kad dėl vaiko sužalojimo niekas nėra sulaikytas.

Po ligoninėje atliktų procedūrų – tiesiai į namus: SAM siekia, kad tokių operacijų būtų kuo daugiau

Gerinant sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą, gydymo įstaigose populiarėja dienos paslaugos, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Pažymima, kad tai yra itin patogi paslauga pacientams, kurie po atliktų procedūrų gali grįžti ilsėtis į savo namus.

Išgirdusi, kaip ligoninėje pasielgė su seneliu, Justina nebegali tylėti: „Pikta ir apmaudu“

Justina R. panoro viešai pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus darbą. Visa istorija susijusi su jos 95 metų seneliu. Moteris teigia, kad sutrikus sveikatai, garbaus amžiaus vyras buvo pristatytas į priėmimo skyrių, o po to, neįspėjus artimųjų, išleistas namo.
2023-11-28

Jokiu būdu nesineškite šio daikto į lovą: gali baigtis liūdnai

Stengdamiesi sutaupyti pinigų šildymui, žmonės gali griebtis patikimo karšto butelio, kaip alternatyvos šilumai palaikyti, tačiau ekspertai įspėja, kad tai gali sukelti rimtą pavojų. Nukritus oro temperatūrai, žmonės, besinaudojantys karšto vandens buteliu, įspėjami, kad jie kelia potencialų pavojų, nes kai kurie žmonės, suskilus karšto vandens buteliui, buvo skubiai nugabenti į ligoninę su nudegimais, rašo mirror.co.uk.
2023-11-26
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų