Kauno klinikose – COVID-19 protrūkis: stabdomas pacientų guldymas, draudžiamas lankymas

Kauno klinikų Chirurgijos klinikoje COVID-19 infekciją patvirtinus 11 pacientų ir 2 darbuotojams, iki pirmadienio stabdomas planinis pacientų guldymas 8 profilinėse klinikose. Taip pat visoje ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas.

Apie tai ligoninė pranešė savo „Facebook“ paskyroje:

„Kauno klinikų Chirurgijos klinikoje COVID-19 infekciją patvirtinus 11 pacientų ir 2 darbuotojams ėmėmės visų reikiamų veiksmų infekcijos plitimui sustabdyti ir dėl to stabdome planinį guldymą šiame pastate esančiose klinikose.

Šiuo metu vyksta epidemiologinis tyrimas, dėl COVID-19 testuojami visi šiame pastate dirbantys darbuotojai ir pacientai.

Iki pirmadienio, spalio 19 d. Kauno klinikų Centriniame korpuse esančiose profilinėse klinikose (Reumatologijos, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, Nefrologijos, Ausų, nosies ir gerklės ligų, ChirurKauno klinikojegijos, Pulmonologijos, Gastroenterologijos bei Urologijos klinikose):

- Stabdomas planinis pacientų guldymas.

- Visose Kauno klinikose draudžiamas pacientų lankymas. Pacientus galima lankyti tik neatidėliotinais atvejais, gavus skyriaus vadovo ar budinčio gydytojo leidimą. Būtiniausius asmeninius daiktus pacientams galima perduoti per budėjimo postą, esantį Centrinio korpuso fojė.

- Studentų praktikos, vykstančios šiame pastate esančiose profilinėse klinikose, taip pat stabdomos.“

Portalas tv3.lt primena, kad ketvirtadienį pranešta apie du infekcijos atvejai Kaune, susijusius su protrūkiu Kauno klinikų Neurochirurgijos skyriuje. Vienas asmuo yra pacientas, kitas – darbuotojas. Iš viso registruoti 6 susiję atvejai, iš kurių 5 yra pacientai ir 1 darbuotojas. 

Naujų atvejų – 255

Ketvirtadienį patvirtinti 255 nauji COVID-19 atvejai, vien 111 jų fiksuota Vilniuje. Naujausią informaciją apie koronaviruso suvaldymo priemones teikia sveikatos apsaugos viceministrė Kristina Garuolienė ir Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja Loreta Ašoklienė.

REKLAMA

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 255 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 111 iš jų registruoti Vilniaus, 58 Šiaulių, 39 Kauno, 28 Klaipėdos, 7 Panevėžio, 5 Marijampolės, 4 Telšių ir 3 Alytaus apskrityse.

Po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 169 asmenys. Be to, per praėjusią parą registruoti 9 įvežtiniai atvejai, iš kurių 4 iš Ukrainos ir po 1 iš Vokietijos, Belgijos, Lenkijos, Norvegijos ir Prancūzijos. Tuo metu, 77 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko.


Rašyti komentarą...
L
LLL
2020-10-15 15:01:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip sugeba pacientai susirgti gulėdami ligoninėje. Čia specialiai taip daroma, kad viską uždaryti?
Atsakyti
-7

N
Nuomonė
2020-10-15 19:01:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ko verti SPECIALISTAI, DIRBANTYS LIGONINĖSE ? PASIRODO NIEKO, TIK PAVADINIMO ANT KORTELĖS O KVALIFIKACIJA VALYTOJO. PARSIDAVUSIŲ ŠARAŠKINO KONTOROS ATSTOVAI, VYKDANTYS POLITINĮ UŽSAKYMĄ PER FARMKOMPANIJAS.
Atsakyti
-2

J
Jonas
2020-10-15 15:15:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas platina virusą? Gal pacientai ar gydytojai sugrįžo iš kelionių?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų