Savaitgalį į svečius užklys vasara: striukės neprireiks

Penktadienį Lietuvoje orai buvo ramūs, iš pradžių saulėti, vėliau debesuoti. Palijo labai nedaug. Vakare ir vėliau naktį debesuotumas bus permainingas – tai nestori debesys dangų aptrauks, tai pragiedruliai atsivers. Kai kur palis, bet ir labai trumpai, ir labai negausiai. Vėjas pietvakarių, nestiprus.

Šeštadienį Lietuvoje vyraus saulėti orai. Kai kada dangų dengs nestori debesys, bet lietaus iš jų tikrai nebus, o patys debesys greitai išsisklaidys arba nuplauks. Vyraus pietvakarių vėjas, kai kada jis bus gaivokas.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Orai Vilniuje

„Kitaip tariant, šeštadienis bus išties puikus. Ir naktį, ir dieną dangus bus menkai debesuotas, o dieną dažnai ir visai giedras. Naktį gali kai kur palynoti, bet ir trumpai, ir labai menkai. Dieną jokio lietaus jau nebus. Vėjas pietvakarių, naktį nestiprus, dieną gaivokas. Oras naktį atvės iki 8–10, rytuose 5–6 laipsnių, dieną vyraus 21–22, kur nors galbūt ir 23 laipsniai šilumos“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienio naktį kai kur nežymiai palynos, dieną lietaus tikimybė nedidelė, bet dangus bus debesuotas. Naktį atvės iki 13–15, dieną šils iki 18–20 laipsnių šilumos. Panašiai ir pirmadienį – naktį kai kur palynos, dieną lietaus tikimybė nedidelė. Naktį vyraus 14–16, dieną 20–22 laipsniai šilumos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų