Moters pagalbos šauksmas: vyras vertė santykiauti už pinigus

Į „TV Pagalbą“ paskambino moteris, kuri pranešė apie sugyventinio smurtą. Dviejų vaikų motina skundžiasi, kad jos padėtis nepavydėtina, esą uošvis ją net veja į gatvę. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Moteris pasakoja, kad neseniai savo sugyventiniui ir biologiniam jos dviejų vaikų tėvui iškvietė policiją. Esą vyras ją namuose stumdė ir girtavo.

„Iškviečiau dėl to, nes jis sudaužė man televizorių su viena ranka. Buvo konfliktas, mes susipykome... Jis norėjo pinigų, o aš jam nedaviau“,– dėstė jauna 25-erių moteris.

Moters sugyventinis tvirtina, kad jo mylimoji jam neištikima.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moters pagalbos šauksmas: vyras vertė santykiauti už pinigus

„Visi šneka, kad gastroliuoji. Praeitą savaitę tavęs nebuvo, telefonas buvo išjungtas pastoviai... Visas kaimas jau šneka, kad lakstai pas kitus“,– teigė vyriškis.

Paprašyta plačiau papasakoti, kaip jiedu sutaria su vyru, moteris nutarė netylėti ir R. Filejevai atskleidė šokiruojančių faktų.

„Per jį aš už pinigus pradėjau dirbti, jis imdavo iš manęs pinigus. Ar galvojat, kad aš meluoju? Aš nemeluoju...“, – atskleidė ji.

Vyras atkerta, kad skelbimus į internetą ji talpindavo dar prieš jiems susipažįstant.

Pasak moters, paskutinį kartą ji savo kūną už pinigus pardavinėjo ne taip ir seniai, lygiai prieš dvi savaites, kai jos vyras į internetą patalpino skelbimą.

„Tik kai čia pradėjau gyventi, tai pradėjau daryti, nes paprašė, kad padėčiau su pinigais. Aš tikrai sakau, nemeluoju... Aš neičiau, jei nereiktų pinigų ir maistui... Nepatinka man tai, aš visus velniop siunčiu“, – dėstė dviejų mažamečių vaikų motina.

REKLAMA

Moteris atvirauja, kad tokiu būdu uždarbiauti priversta, nes gyvena svetimuose namuose ir negali kitokiu būdu prisidėti finansiškai prie šeimos gerovės.

Tuose pačiuose namuose gyvena ir vyro tėvai, o moters anyta pasakoja, kad net ir jos vyras yra permiegojęs su marčia.

„Ką aš padarysiu, ji ir su mano vyru miegojo... Pati juos užtikau“, – atviravo anyta.

Laidos ištrauką žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
t
tikrai
2020-09-12 20:15:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu geras vyras ,koks skirtumas ?dabar meiluzes visos parsiduoda uz pinigus .dovanu cekius ,geles ...nelegali prostitucija o sitas vyras suteneris ,pardavineja zmona
Atsakyti
-2

v
vovka
2020-09-12 17:27:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skirti soc. pagalbą ir FNTT - už nelegalią veiklą ir jos slėpimą (kodėl niekam nepasakė?). Ir tiesą pasakius, gal ir meluoja....
Atsakyti
0

A
Algis
2020-09-13 01:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taii nepriklausoma Lietuva.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų