Latviai siūlo apsistoti trobelėje virš upės – neatsigina poilsiautojų

Latvijoje galima trumpam nusikelti į svajonių trobelę miške, kurią įrengė vietos gyventojai ir dabar neatsigina poilsiautojų. Trobelė neįprasta – ji kybo virš gražaus upelio.

Ją vadina veidrodine trobele. Neįprastas šiltnamį primenantis namelis poilsiautojus kviečia į Latvijos Gaujos Nacionalinį parką. Visiška atskirtis nuo šiuolaikinio pasaulio. Čia nėra televizoriaus, nei dušo ar modernaus tualeto. Tik stiklinės sienos. Ir pulteliu valdomas trobelę virš upės patraukiantis mechanizmas.

„Žmonės turi progą pasimėgauti neįprasta naktimi: miegoti virš čiurlenančios upės, klausytis gyvūnų riaumojimo, vėjo dainų ir paukščių čiulbėjimo. Kiekviena akimirka vis kitokia“, – sako projekto sumanytoja Gundega Skudrina.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Latviai siūlo apsistoti trobelėje virš upės – neatsigina poilsiautojų

Koronaviruso sukaustytame pasaulyje vietos turizmo sektoriui tenka pasukti galvą, ką gi naujo pasiūlyti vietos turistams. Ir panašu, kad ši idėja pasiteisina.

„Nė nenutuokiame, kas šiąnakt nutiks. Tai bus mūsų antra naktis čia. O pirma buvo nuostabi, todėl ir nusprendėme dar pasilikti“, – kalbėjo poilsiautoja Jena Herbsta.

Namelyje apsistojusi pora: Jana ir Kalvis sako rekomenduojantys tokią pramogą visiems norintiems naujų potyrių.

„Jauti ryšį su upe, su mišku ir net gyvūnais. Kai miegojome, vienu metu buvo labai didelis triukšmas, nes kažkas vaikštinėjo upe. Ar pameni?“ – sako Jena.

Nakvynė veidrodinėje trobelėje virš Amatos upės kainuoja 160 eurų. Pusryčiai ir užkandžiai – už papildomą mokestį. Namelio savininkai sako, kad jis rezervuotas jau visam sezonui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų