Valdemaras Tomaševskis. Visi tariami Narkevičiaus pažeidimai yra niekai

Pastaruoju metu susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių persekioja skandalai. Opozicija planavo net inicijuoti interpeliaciją. Ketvirtadienį Prezidento patarėjas pateikė Gitano Nausėdos poziciją dėl ministro – jis raginamas trauktis. Pats J. Narkevičius trauktis iš pareigų neskuba ir tikina, kad sprendimą priims pasitaręs su partijos nariais, premjeru.

Apie tai TV3 studijoje kalbėjo žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas, europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis. 

Prezidentas ragina jūsų ministrą, poną Jaroslavą Narkevičių, trauktis. Tai kada jis trauksis iš ministro pareigų?

Tokio pasisakymo iš prezidento lūpų dar negirdėjome. Ministrui trauktis nėra jokių priežasčių. 

Jis sako, kad nesibaigiantys ministro klausimai trukdo visai Vyriausybės veiklai. Jis tikisi, kad Vyriausybė netaps vieno ministro įkaite. Kas gi čia tada?

Tai Vyriausybė ir turi pagalvot. Jei Vyriausybei tai netrukdo, tai reiškia, kad ministras netrukdo. Ministro pirmininko pozicija yra tvirta, kad jis nemato jokių priežasčių keisti ministrą.

Ar jums tai atrodo normalu? Ir pietūs Abu Dabyje, ir viešbučio reikalai. Seimo viešbutyje ministras negyvena, tačiau gyvena jo dukra, nors J. Narkevičius Vilniuje turi butą. Visi asfaltavimo reikalai – asfaltuojami keliai tose vietose, kur gyvena premjeras ir jūsų rinkėjai. Ar tai yra normalu?

REKLAMA

Visi šie tariami pažeidimai yra niekai. Gal tik išskyrus pietus Abu Dabyje, tačiau jis pinigus grąžino ir tai yra smulkmenos. Kiti priekaištai yra iš piršto laužti. Tas portalas, kuris rašė apie tariamą brakonieriavimą, po kelių dienų tą informaciją paneigė. Tai yra būdas kelti ažiotažą tam, kad ir Vyriausybė, ir ministrai nepriiminėtų svarbių sprendimų mūsų visuomenei. Būtent tą daro ministras, tą daro Vyriausybė. Ši Vyriausybė padarė daugiausiai gerų darbų. Lyginant buvusias Vyriausybes, tai jos, kartu sudėjus, padarė mažiau gerų darbų. Bus padidintos ir pensijos, ir vaiko pinigai. 

Kalbame apie konkretų ministrą – poną J. Narkevičių. Išvaikyta visa Lietuvos pašto valdyba. Čia irgi viskas gerai?

Aš manau, kad tai yra teisingas sprendimas, nes pašto valdyba norėjo privatizuoti labai brangius ir visuomenei reikalingus pastatus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje. Tam buvo užkirstas kelias ir dėl to dabar yra vykdomas kerštas, bandymas parodyti niekus, apie kuriuos ir kalbėjome. 

Visą pokalbį žiūrėkite video reportaže.


Rašyti komentarą...
S
Senis
2019-11-29 18:01:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekai lenkams, bet ne Lietuvai
Atsakyti
-1

D
Deja
2019-11-29 18:38:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valdžioje niekšai ir idiotai.
Atsakyti
-1

M
Marius
2019-11-29 17:39:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuteišos išnaglėjo...
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų