Ar valdantieji įveiks išgyvenamą krizę?

Valdantieji šiuo metu susiduria ne su vienu iššūkiu: Seime vyksta mūšis dėl kitų metų biudžetą, visi, kam planuojama padidinti mokesčius, tuo yra nepatenkinti. Be to, koalicija sulaukė kritikos ir iš prezidento Gitano Nausėdos.

Ketvirtadienį jis pareiškė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius turėtų trauktis iš savo posto, ketvirtadienį per savo patarėją paragino Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. J. Narkevičius per kelias paskutines savaites spėjo įklimpti į ne vieną skandalą. Jis kaltintas valgęs už valstybinių įmonių pinigus Dubajuje ir Minske, dukterį apgyvendinęs Seimo viešbutyje, galimai brakonieriavęs ežere Trakuose ir keistomis aplinkybėmis atleidęs „Lietuvos pašto“ valdybą.

R. Karbauskis laikosi kitokios nuomonės ir sako, kad ministrui metami kaltinimai dėl smulkmenų ir taip opozicija siekia pakenkti valdantiesiems, nors esą ir patys opozicijos atstovai yra padarę ne vieną pažeidimą.

Visgi, Seimo rinkimai Lietuvoje vyks jau kitais metais, tad ar dabar valdantieji įveiks išgyvenamą krizę? Pokalbis apie tai naujienų portale tv3.lt su politologe Rima Urbonaite ir opozicijos atstovu Mykolu Majausku.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų