Situacija dėl pedagogų atlyginimų ir toliau kaista. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai kol kas neįgyvendinus pažado skirti 117 mln. eurų didinti pedagogų atlyginimus, pastarieji grasina streikais. Tuo metu švietimo ministras Algirdas Monkevičius sako, galima rasti papildomų lėšų pedagogų atlyginimams, tačiau žadama rasti suma beveik dešimt kartų mažesnė nei pedagogų reikalaujama.

Algirdas Monkevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Algirdas Monkevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras A. Monkevičius antradienį lankėsi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos posėdyje, kur atsakė į klausimus apie įtemptą situaciją dėl švietimo finansavimo kitąmet.

Skyrė dvigubai mažiau lėšų

Lietuvos švietimo ir mokslo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Milešinas priminė, kad ginčas tarp profsąjungų ir Vyriausybės verda dėl šiemet liepą sutartų 2017 metais pasirašytos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties pakeitimų, numatančių įvairių grandžių pedagogų atlyginimų augimą. Jiems įgyvendinti kitąmet reikėtų papildomai skirti 117,6 mln. eurų.

REKLAMA

„Mes iki šiol, nors pradžioje buvo sutarta, kad paskaičiuota ministerijos ekspertų, kad visiems įsipareigojimams bus skirta 117 mln. eurų, dabar pamatėme, kad kitų metų biudžete tam skirta tik 55 mln. eurų“, – posėdyje kalbėjo E. Milešinas.

Sutartį pasirašiusios profsąjungos spalio 31 dieną kviečiamos į posėdį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje aptarti susidariusią situaciją.

Mokinė ir mokytojas

Mokinė ir mokytojas

Augimas mažesnis, nei norėtų

Savo ruožtu ministras A. Monkevičius pastebėjo, kad biudžeto pakeitimai dar galimi po to, kai Seimas biudžeto projektą grąžins Vyriausybei.

„Dabartiniame projekte yra darbo užmokesčio augimas. Jis nėra toks, kokio aš galbūt kaip ministras norėčiau. Bet esu izoliuotas, negaliu savo parašu biudžeto skirstyti. <...> Tą matydami, mes pateikėme projektą, kuriame mokytojų darbo užmokesčio augimas yra 9 proc., lyginant su praėjusias metais“, – posėdyje kalbėjo ministras. 

A. Monkevičiaus teigimu, ministerija jau susiveržė diržą ir sutaupė 7 mln. eurų ūkio reikmėms, šiuos pinigus, anot ministro, galima paskirti didinti pedagogų atlygį. Anot ministro, reiktų rasti dar 6 mln. eurų.

„Jokių kitų lūkesčių, kitų pažadų aš nedalinau. Tikrai lūkesčių nesukėliau“, – kalbėjo A. Monkevičius.

Ministras mano, kad darbo užmokestį didinti reikėtų per koeficientus.

Anot M. Adomėno, Seime svarstomas biudžetas – priešrinkiminis, o ministras visiškai neprotestuoja prieš susidariusią situaciją. Seimo narys A. Monkevičiaus teiravosi, ar jis ketina parodyti tvirtą poziciją dėl mažesnių asignavimų pedagogų atlyginimams. 

REKLAMA

„Nėra ta situacija tokia labai jau niūri. Taip, ji netenkina, taip, reikia pokyčių, turime idėjų, kaip reikėtų tai keisti. <...> Taip, mes tuos dalykus Vyriausybėje diskutuojame, bet į viešumą eiti ir kritikuoti, kad arba, arba – ne mano stilius“, – atsakė ministras.

Lenkijos mokytojai streiką pradėjo likus visai nedaug laiko iki baigiamųjų egzaminų

Lenkijos mokytojai streiką pradėjo likus visai nedaug laiko iki baigiamųjų egzaminų

Grasinai streikais

Pedagogų profsąjungos ketina streikuoti dėl neįgyvendinto pažado didinti atlyginimus mokytojams. Vyriausybė ir streikuoti grasinanti mokytojų profsąjunga nesutaria, ar teisiškai galioja valdžios pažadas kitąmet kelti pedagogų algas.

Lietuvos švietimo ir mokslo darbuotojų profesinė sąjunga paskaičiavo, kad kitų metų valstybės biudžeto projekte Vyriausybė įgyvendina šių įsipareigojimų tik už 55,5 mln. eurų.

Apkaltinusi Vyriausybę nevykdant savo įsipareigojimų, ši E. Milešino vadovaujama profsąjunga ketina streikuoti lapkričio pabaigoje, jeigu per biudžeto svarstymus Seime neįvyks joks proveržis. Apie galimą streiką neseniai pranešė ir A. Navicko vadovaujama Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga.

„Girdžiu kolegas, kurie dabar bando tikslinti [sutartį], bet panašu, kad ministras vienas negali pakeitimų daryti be Vyriausybės pritarimo. Manau, kad skaičių sutartyje niekada ir nereikia, tiesiog reikia sutarti, ar keliame 20 proc. mokytojams atlyginimus, ar ne“, – posėdyje sakė A. Navickas.

Šiemet finansavimas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai yra 1 mlrd. 237 mln. eurų, Vyriausybė siūlo jį kitąmet didinti iki beveik 1 mlrd. 280 mln. eurų.

REKLAMA

Tuo metu Vyriausybės atstovai sako, kad suderėti sutarties pakeitimai negalioja, nes jiems turi pritarti Finansų ministerija ir visas Ministrų kabinetas.

Spalio 1 dieną Švietimo ministerija registravo Vyriausybės nutarimo projektą, kuriuo būtų įgaliota pasirašyti atnaujintą kolektyvinę sutartį su naujais įsipareigojimais. Vyriausybėje šis projektas dar nebuvo svarstytas.

Arunas
2019-10-29 15:05:23
Seimo nariams sumazinti atlyginimus po 1000 euru,sumazinti bereikalingu patareju skaiciu,o jei protingesnis uz seimuna pakeisti vietomis..Sumazinti daugiau nei perpus lesas ,skirtas reprezentacijai uzsienio kurortuose,Perziuret masinu parka,valdiskas palikti tik prezidentui,premjerui,uzsienio reikalu ministrui ,saugumo vadui ir kariuomenes vadui. Kiti seimo nariai ir valdzios vyrai,masinas perkasi ir islaiko is savo atlyginimu,kaip ir visi Lietuvos pilieciai.Algos ju dideles.Ir dar daug yra negatyviu pinigu metymo.Va tada ir uzteks ,mokytojams ,policijai ,ugnegesiam,vaikam ,keltiatlyginimus ir moketi ismokas.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Best Offer 2019-11-04 08:24:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aš galiu lengvai uždirbti nuo 5736 iki 7294 eurų per savaitę dirbdamas internetu iš namų. Pirmą mėnesį gavau 23856 eurus iš šio paprasto darbo internete. Šis darbas yra internetinis ir labai lengvas daliniu ar baigiamuoju laikotarpiu be jokios specialios darbo patirties. Kiekvienas žmoguss dabar gali prisijungti prie šio darbo ir užsidirbti pinigų internetu, kaip ir aš, apsilankykite čia

............>>>>>>>>> w­­w­­­w.C­­­a­­­s­­­h­­­F­­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m   ATSAKYTI
Pasiroda kad 2019-11-04 14:39:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tu gali,o kiti ne.  
Emma 2019-11-03 18:01:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - GetMeets.com   ATSAKYTI
Grigorij 2019-11-03 18:33:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Emma,
taip, seksas - geriausias pakaitalas Meilei artimui ir Tevynei! LIE-TU-VA, BUK LAIS-VA! :)))  
Vida 2019-11-03 12:42:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
BLOGAI IR BLOGAI TIEMS MOKYTOJAMS.kOKIŲ VELNIŲ STOJAT MOKYTIS? eIKIT BULVIŲ KAST, PAMATYSIT KAIP GERAI.   ATSAKYTI
Grigorij 2019-11-03 17:45:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vida,
kada sotus suprato, uzjaute alkana? Sakot, ka esate arsus katalikai? :)))  
ministras 2019-11-02 14:29:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
visai nekompetetingas   ATSAKYTI
Online Job 2019-11-02 09:57:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Mano paskutinis atlyginimas buvo 27469 USD, dirbant internetu. Aš esu nuolatinis studentas ir kiekvieną dieną dvi valandas dirbu prie savo nešiojamojo kompiuterio. Jaučiasi taip gerai uždirbti tiek pinigų, kai kiti žmonės turi dirbti už tiek mažiau. Kiekvienas žmogus dabar gali prisijungti prie šio daarbo ir pradėti uždirbti internetu, kaip ir aš, tiesiog vykdydamas instrukcijas šioje svetainėje ...

............>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m   ATSAKYTI
alda 2019-11-01 19:33:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pasižiūri į mokyklos rekvizitus ir matosi vidutinis atlyginimas.   ATSAKYTI
seloci 2019-11-01 10:36:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеksо klubą - GetMeets.com   ATSAKYTI
Earn best 2019-11-01 09:25:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Mano paskutinis atlyginimas buvo 27469 USD, dirbant internetu. Aš esu nuolatinis studentas ir kiekvieną dieną dvi valandas dirbu prie savo nešiojamojo kompiuterio. Jaučiasi taip gerai uždirbti tiek pinigų, kai kiti žmonės turi dirbti už tiek mažiau. Kiekvienas žmogus dabar gali prisijungti prie šio darbo ir pradėti uždirbti internetu, kaip ir aš, tiesiog vykdydamas instrukcijas šioje svetainėje ...

.............>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m   ATSAKYTI
Galiosta 2019-10-31 21:03:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nori susirasti sau merginą vieną naktį? Sveiki atvykę į --- Bredhot.Com
   ATSAKYTI
Pasiroda kad 2019-11-02 14:01:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tų merginų pas jus -kaip prišikta.  
Vardenis 2019-10-31 11:52:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-14
Keista,mokytojams per mažai-nagi marš į darbo biržą,perkvalifikuos.Nebus kas porą mėnesių atostogų,nereikės dirbti po darbo,gausite už tai kaip dirbsite 8 val.Ir nereikės terorizuoti Lietuvos žmonių streikais.Mūsų name mokytoja gyvenanti,išsikeitė butą į didesnį,nusipirko kolektyvinį,nusipirko mašiną-o jeigu taip patikrintų-kaip gyvena,butą, mašiną ir kitą nekilnojamąjį turtą,už ką tie vargšeliai visa tai įsigyja,bendras šeimos pajamas-manau atšoktų noras reketuoti valstybę.   ATSAKYTI
Grigorij 2019-10-31 21:50:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Vardenis-pavardenis,
o kas LR vaikus mokys, jei visi mokytojai persikvalifikuos?.. Gal turim pertekliu kvalifikuotu mokytoju? Tiesa, kad kariauti su "Rusu", issilavinimas nebutinas...  
Skaitytoja 2019-11-02 16:19:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal tu eisi mokytojauti. Ar esi pašalpinė?  
Geras darbo pasiūlymas 2019-10-31 09:23:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Aš pasitraukiau iš darbo ir dabar. Aš uždirbu 139 USD / val. Iš namų dirbdamas šiuos paprastus namų darbus. Aš uždirbu 25 tūkstančius dolerių per mėnesį dirbdamas internetu 3 valaandų parą. rekomendavau išbandyti. nieko neprarasite, tiesiog išbandykite šią svetainę ir uždirbkite kasdien ... Norėdami gauti daugiau informacijos

...................>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m   ATSAKYTI
Grigorij 2019-10-29 15:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jei 30 metu megaujates, keldami sau adrenalina, vienpusisku karu su "Rusu", net dviem kadencijom (!!!) isrenkat ŠunGrybe, aktyviai renkat lansberginius, tai is kur pinigai mokytojams? Juk ir kariniu islaidu didinimui, NATO bei "Independence" islaikymui, IAES laidojimui, el.tinklu su ES sinchronizacijai (kad nebepirkti priesiskai pigios el.energijos) reikalingi pinigai. O gamyba, RU, NVS rinkos nereikalinos. Juk net Socialine Teisybe jums nerupi - nerenkat V.Andriukaicio ir G.Palucko. Где деньги, Зин? (с) Reikia pinigu, reikia pinigu! (c) Бери шинель, пошли домой! (с) - airijos jusu laukia, jos dar nera pakankamai sulietuvintos - nearti plesiniai! :))) Mokytojai, dazniau prisiminkit apie Sajudzio ir lansberginiu siuksles - meiles luksienes. Dabar per tokias kenciat - uzuojauta. O gal as kazka pramiegojau, gal jos "Lietuvos Tautines Mokyklos Koncepcija" jau igyvendinta, svietimas, lietuvybe jau klesti, "issilaisvinus", atsikracius "okupantines" kalbos? :))) O gal vel "Rusas", Putinas kaltas? LIE-TU-VA, BUK LAIS-VA! Vakarai (NATO) jums pades! (c) :)))

Juokas pro asaras... Reikejo sugebeti per 30 metu taip Lietuvele nuvaryti, kad net mokytojams pinigu nera! O kaip buna, kai sutaupyta gaisrininku saskaita - parode Alytaus nelaime. JAV lyg netaupe, bet kokie misku gaisrai Kalifornijoje! O cia viska apkarpe, pradedant kaimo mokyklom, rajonu ligoninem, lovadienom. RU, pataupydama miskininkams, siemet irgi gavo didziulius misko gaisrus. Tai dabar RU jau planuoja grazinti miskininkus, misku stebejimo tarnybas, technika. Nes RU issitiesia, kyla nuo keliu, nepaisant visu jusu sankciju. Is kur agresyvi driske LR paims pinigu? "Issilaisvinot", blin...   ATSAKYTI
dar 2019-11-02 14:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
cia neviskas ,kas bus toliau baisu ir pagalvoti ,naikinama valstybe.
  
Grigorij 2019-11-03 11:14:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
dar,
taip, cia - ne viskas. Valstybe naikinama nuo Sausio 13, Kovo 11. Tada nuejot pragarisku Sajudzio Baltijos Šunkeliu. Budami TSRS "Vitrina" Vakarams, turedami viska: visas veikiancias imones, kolukius, turedami visas socialines garantijas, uztikrinta Rytoju, per Dvikalbyste grieztai apsaugota, klestejusia lietuvybe, labai panorejot "normalaus vakarietisko" gyvenimo, patekti i Vakaru vartotojiska Roju. Staiga masiskai pasijutot "okupuoti", engiami, rusinami, net... genocidinami, todel zutbut panorejot "laisves", uztikrinti savo darbstumu ir "gabumu". Patyres Juozas Baltusis bande kreiptis i Sajudzio iaudrinta minia, bet buvo nusvilptas, veliau jo knygos buvo vinim kalamos prie medziu, po jo durim buvo pridergiama. Nuo viso to Didziojo Patrioto sirdis neatlaike... Nieko nenuzude pagyvene M.Burokevicius ir J.Jermolavicius buvo itin ilgai kalinami, didvyriskai neatsisakydami savo paziuru, nepripazistant savo kaltes, atsisakant amnestijos. Burokevicius atsedejo 12 metu vietoj 8! Jie taip kovojo su landsberginiu rezimu, uz Lietuva. V.Andriukaitis ryztingai pasisake pries LR strateginiu objektu privatizavima, paciu laiku surenge Referendumo tipo apklausa. As, "okupantas", vatnikas, radau ju maza bustine ir pasirasiau, o lietuviai tragiskai neatejo... Net ne mano numyletinis R.Paksas su A.T.A. J.Veselka iki paskutinio kovojo Seime del IAES issaugojimo. Tai visi tie zmones kovojo uz Lietuva!!! O kaip uz Lietuva kovojo patys lietuviai? Uz airiju lietuvinima - taip, tebekovoja. Viena is TSRS zlugimo priezasciu buvo tai, kad komunistai uzmigo ant lauru, pralaimejo ideologine kova, vengdami sakyti tiesa, pasikliaudami primityvia propaganda. Dabar ta vaidmeni nori - ne nori atlieka LR mokytojai, plaudami mokiniams smegenis landsberginiais "okupacijos", "amzinos aukos" mitais, taip atgaminant landsbergini rezima. O morales jau seniai nebeskiepija - tik suteikia zinias. Dabar visas teises turi ne mokytojai, o mokiniai, kuriems skiepijamos "vakaretiskos vertybes": motyvacija ir vartotojiskumas. Ir mokytojai del to neprotestavo. Taip landsberginis rezimas puikiausia atgaminamas, tuo paciu zudant LR, laisvinant ja nuo... lietuviu tik paciu lietuviu rankom. Aisku, kad 90-siais, stipriai paputus Vakaru vejams, ne tik lietuviams masiskai pavaziavo stogas. Bet pirmieji susigriebe baltarusiai, isrinkdami Bat'ka. Po 2007 ir RU rusai pabudo. O lietuviai... karta paragave ("laisve"), negali sustoti! (c) :))) Taigi, broliukai, subresit, praregesit, panoresit gelbeti Lietuva, o ne su "Rusu", atssiprasau, vienpusiskai kariauti, pabusite ir kelsite - tada bus visai kita kalba! Tinkamai isukdyti jaunaja karta jus jau praleidot proga, verciant mokytojus ukdyti landsberginiu remejus. Kainedaeina per galva - daeina per uzpakali. Tuomet isigalioja itin ziauri taisykle: kuo blogiau - tuo geriau. Is tikruju, kitose valstybese geriausia visu laiku LR zudike - ŠunGrybė, paaukojusi LR JAV interesams, jau seniai butu apkaltinta ir pakarta. O jus ja taip isimylejot, kad rinkot ja net dviem kadencijom (!!!), ir, garantuoju, isrinktumet ir treciai. Dabar isrinkot toki pat Nauseda vietoj V.Andriukaicio. Labai aktyviai renkat landsberginius. Tai ko noreti? "Rusas" kaltas? Mozei buvo paprasciau savo tauta gelbeti. Kaip jam sirdis neskaudetu, jis negailestingai susidorojo su SAUJELE isdaviku - "Aukso Versio" gerbeju. O jei tokiu pagedusiu turit kritine mase? Ka darysit? Kas kaltesnis: ŠunGrybė, ar jos rinkejai? Ar triuskinama dauguma isrinksit bent G.Palucka i Seima, ismetant is ten landsberginius? Ar susitelksite, sugebesit dalintis, kaip lipe J.Kristus "kalno" pamoksle, ar to kratysites, kaip "kolchozo"? Kiekviena tauta turi tokia valdzia, tokia valstybe, kurios nusipelno. Arba neturi...   
eduardas 2019-10-29 15:18:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Puiku, Arunai. Tavo mintis turėtų palaikyti 100 proc. pedagogų. Be RIMTŲ VEIKSMŲ normalaus atlyginimo mokytojai NEGAUS. O Ministeris, tai tik netikusios valdžios atstovas-ko kito iš jo ir norėti. Nors ,kaip pedagogas, jis šaunus žmogus.   ATSAKYTI
Arunas 2019-10-29 15:05:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Seimo nariams sumazinti atlyginimus po 1000 euru,sumazinti bereikalingu patareju skaiciu,o jei protingesnis uz seimuna pakeisti vietomis..Sumazinti daugiau nei perpus lesas ,skirtas reprezentacijai uzsienio kurortuose,Perziuret masinu parka,valdiskas palikti tik prezidentui,premjerui,uzsienio reikalu ministrui ,saugumo vadui ir kariuomenes vadui. Kiti seimo nariai ir valdzios vyrai,masinas perkasi ir islaiko is savo atlyginimu,kaip ir visi Lietuvos pilieciai.Algos ju dideles.Ir dar daug yra negatyviu pinigu metymo.Va tada ir uzteks ,mokytojams ,policijai ,ugnegesiam,vaikam ,keltiatlyginimus ir moketi ismokas.   ATSAKYTI
Gerb.Arūnai 2019-11-02 14:12:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš tą patį ne kartą rašiau į Delfį ir L.rytą ir jie mano komentarus UŽBLOKAVO.Kai buvau jaunas ir durnas tai sausio 13/-tą stovėjau prie parlamento ir siekiau laisvės.O dabar matau,kad laisvė Lietuvai gražino buožes ir kumečius. Apklausiau šimtą žmonių kada buvo geriau gyventi tai 83 nedvejodami atsakė,kad prie tarybų valdžios.Keturi kad dabar,o likusieji neutralūs,bet linkę prie tarybų.  
Arunui 2019-11-02 14:33:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
policininkams algu kelti nereikia ,policija gina tuos is seimo .kai bus zmoniu puseje gyvenimas keisis i gera.  
Znaika 2019-11-02 15:37:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Rašiau,kad jeigu seimeriai nori gauti 2000-čius,tegul savo skaičių susimažina iki prieškarinio lygio kai buvo tik 49 Seimo nariai.Būtų įdomu pamatyti tą cirką kaip jie riesis.  
kn 2019-10-29 14:43:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Mokytojai!!! Streikuokit,bekite is salies..Gal tada sitie vagys susiprotes.....   ATSAKYTI
Ankščiau toks padorus atrodė 2019-10-29 14:33:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O dabar taip reputaciją susigadino.   ATSAKYTI
Gulbinas 2019-10-29 13:56:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pakeiti svolačių kitu svolačium ir toliau valdai Lietuvą   ATSAKYTI
Grigorij 2019-10-29 15:46:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gulbinas,
pala pala, tai kas mokytojams rupi: ministro asmenybe, ar pinigai? Jau kos diplomatiskas buvo R.Masiulis (nepalyginti su buku stacioku Skvernu), bet kas jam duotu pinigu? Gal kam-nors ipirstume "Independence"?  
Grigorij 2019-10-29 15:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gulbinas,
net jei i Monkeviciu savo deginanciu zvilgsniu paziuretu Greta Tunberg, net jei organizuotu masines protesto akcijas, kaip Londone - jam ner is kur paimti pinigu. Visi piniga - Frontui, permanentiniam vienpusiskam karui su 'Rusu".  

Top Video

Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
DABAR RODOMA
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
DABAR RODOMA
Linksmos sesučių Emilijos ir Martynos pamokos, kaip kepti pyragą
DABAR RODOMA
Mikutavičius atskleidė, kokios aistros verda „X faktoriaus“ užkulisiuose
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, kai pamatė, ką porelė veikia viduryje gatvės
DABAR RODOMA
Vyras dėl nesėkmės vakarėlyje kaltins žmoną dar ilgai: juokėsi visi
DABAR RODOMA
Keleiviai tapo dramatiško įvykio liudininkais: vaizdas priverčia sustingti
DABAR RODOMA
Oskaras Ridikas parodė išpuoselėtą kūną: be treniruočių negali
REKLAMA
Valstiečių štabas (Fotodiena/Arnas Strumila)
Jeigu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) palaikymas tarp rinkėjų kris taip pat, kaip dabar, partija neperkops kitų metų Seimo rinkimų barjero, prognozuoja Mykolo ...
Jaroslavas Neverovičius (nuotr. Fotodiena.lt)
Atleistai Lietuvos pašto valdybai pritrūko dialogo su visuomene dėl privatizuojamų pašto pastatų, sako prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Jaroslavas ...
Po Profsąjungų rūmais rastas bunkeris (nuotr. Justinas Auškelis/fotodiena.lt)
Po nugriautais „Profsąjungų rūmais“ rastas bunkeris bus išsaugotas, kadangi jo griovimas grėstų paties Tauro kalno stabilumui, LRT radijui teigė Vilniaus savivaldybės ...
Pinigai (Fotobankas)
Valdžia giriasi, kad kitąmet atrieks daugiau pinigų skurdui mažinti ir, kaip dabar madinga sakyti, gerovei didinti. O kad viskam užtektų pinigų, norima didinti ir mokesčius. ...
Tadas Skučas (nuotr. Roberto Dačkaus)
Pirmadienį po pietų mirė Neringos Venckienės pusbrolis, Audronės Skučienės 43 metų sūnus Tadas Skučas, rašo portalas lrytas.lt. Pasak portalo, T. Skučas jau kurį laiką su ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų