algirdas monkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algirdas monkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algirdas monkevičius“.

Skvernelio ministrų karjeros vingiai: vieni – į tarptautinius vandenis, kiti teisybės ieško ir teismuose

Praėjo jau daugiau nei pusmetis, kai Sauliaus Skvernelio vadovaujamos XVII-osios Vyriausybės nariai užleido vietą Ingridos Šimonytės ministrų kabinetui. Per tiek laiko buvę ministrai ne tik spėjo pailsėti, bet ir rasti naujos veiklos. Vieni jų nuo politinio lauko nenutolo, kiti save išbandė naujuose amplua, o kai kas dėl karjeros net kovoja teismuose. S. Skvernelio vadovaujamas ministrų kabinetas darbą pradėjo 2016-ųjų gruodį. Keturiolikos ministerijų vadovais spėjo pabūti 24 ministrai.

Monkevičius neskelbė konkurso, tačiau pasiūlė ministerijos kancleriui užimti kitą postą

Kadenciją baigiantis švietimo ministras Algirdas Monkevičius sako pats pasiūlęs ministerijos kancleriui Tomui Daukantui vadovauti naujai įkurtam Teisės ir administravimo departamentui, tačiau neatsakė į klausimą, kodėl anksčiau neskelbė konkurso. Tuo metu Seimo opozicinių socialdemokratų atstovai ragina A. Monkevičių persvarstyti priimtus sprendimus.
Aktualijos 2020-12-08

Nuspręsta: mokinių atostogos nebus ilginamos

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kartu su epidemiologais išanalizavusi situaciją švietimo įstaigose, mokinių žiemos atostogų laiko nusprendė nekeisti. Mokiniai kalėdinių atostogų išeis gruodžio 23 dieną, baigs atostogauti sausio 5 dieną. Nesiūloma įvesti ir visuotinio nuotolinio mokymo.

Didmiesčiai skuba rūpintis darželiais: eilėse tūkstančiai, o norinčiųjų netrukus bus dar daugiau

Prezidento Gitano Nausėdos siekis užtikrinti ikimokyklinį ugdymą visiems norintiems pamažu įgauna kūną. Tačiau užtikrinti, kad dalis vaikų privalomai lankytų darželius, o kita dalis galėtų tai daryti, jei tik panorėtų, – nemenkas galvos skausmas didiesiems šalies miestams. Nors liko dar keleri metai iki prezidento siūlymas bus įgyvendintas, miestai jau dabar turi ruoštis darželinukų antplūdžiui.
Aktualijos 2020-11-05

Monkevičius: sergantys mokytojai kelia nerimą, bet moksleiviai grįš į mokyklas

COVID-19 plitimas Lietuvos mokyklose kelia nerimą, sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius. Todėl, pasak jo, ir nuspręsta vyresniųjų klasių moksleiviams savaitei po rudens atostogų pereiti prie nuotolinio mokymo. „Lietuvoje pandemija plėtojasi labai sparčiai ir sveikatos specialistai ne tik siūlo, bet ir kategoriškai teigia, kad reikėtų tos pauzės dviejų savaičių, nes mokyklose padėtis iš tikrųjų kelia nerimą“, – žurnalistams ketvirtadienį Kaune sakė ministras.

Vyriausybė pritarė: vietoj papildomos atostogų savaitės – nuotolinis mokymas

Vyriausybė trečiadienį pritarė vienos savaitės nuotoliniam mokymuisi. Mokiniai į suolus grįš lapkričio 9 d. Vyriausybė trečiadienį pritarė šalies mokykloms pratęsti kitą savaitę prasidedančias rudens atostogas dirbant iš namų. Tad nuo spalio 26 d. mokiniai turės atostogas, o nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 6 d. mokysis iš namų. Atgal į mokyklas mokiniai galės grįžti lapkričio 9 dieną.

Monkevičius: idėjos pratęsti atostogas viena savaite atsisakyta

Koronavirusui plintant šalies ugdymo įstaigose, Vyriausybė trečiadienį svarstys siūlymą šalies mokykloms pratęsti kitą savaitę prasidedančias rudens atostogas dirbant iš namų, sako Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.  Jis pabrėžė, kad idėjos paprasčiausiai pratęsti atostogas viena savaite atsisakyta.

Mokinių tėvai baiminasi: klasėje Covid-19 atvejis, o pamokos vyksta įprastu būdu

Vienos Vilniaus mokyklos mokinių tėvai apstulbo sužinoję, kad pamokos jų atžaloms vyks įprastu būdu, nors klasėje ką tik buvo nustatytas vienas Covid-19 atvejis. Ir nors iki šiol mokykloms sakyta, jog tokiais atvejais klasės turėtų izoliuotis ir mokslus tęsti nuotoliniu būdu, mokyklos administracija sako laukianti epidemiologų sprendimo. Epidemiologai neabejoja – klasei būtina izoliuotis.

Mokyklos įspėja: jei mokinys neįsijungia kameros – neįskaitomas dalyvavimas pamokoje

Į pamokas – tik su uniforma ir tvarkingai apsirengus. Taip buvo iki koronaviruso pandemijai įsibėgėjant. Dabar, kai dalyje mokyklų mokomasi nuotoliniu būdu, regis, į pamokas galima keliauti ir su pižama, ir nesusišukavus, o prisijungti į pamoką iš viso galima net pramogaujant su draugais. Mokyklų direktoriai įspėja mokinius – neįsijungusiems kameros gresia n raidė. Mokykloms vienai po kitos tampant koronaviruso židiniais, imtasi veiksmų, kuriais siekiama sustabdyti viruso plitimą.

Žinia neįstojusiems: valstybė papildomai finansuos 500 profesinio mokymo vietų

Vyriausybė pritarė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymui priėmimui į profesinio mokymo įstaigas skirti daugiau kaip 500 valstybės finansuojamų vietų papildomai. Kaip skelbiama pranešime spaudai, tai padaryta siekiant patenkinti išaugusį susidomėjimą profesiniu mokymu tarp stojančiųjų paklausiose srityse, kuriose akivaizdus kvalifikuotų darbuotojų poreikis.
Aktualijos 2020-10-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų