Vėžį išgydė per pusmetį: padėjo vos viena populiari daržovė

„Mano vardas yra Ana Cameron ir noriu pasidalinti savo patirtimi, kai viena paprasta daržovė – morkos, man padėjo išsigydyti vėžį” – savo laiške portalui www.chrisbeatcancer.com rašė ji.

Ana Cameron (nuotr. facebook.com)
6

Anai Cameron 2013 metų liepos 30 dieną atlikta kompiuterinė tomografija parodė, kad moters plaučiuose slypi piktybiniai vėžio navikai. Tačiau jau po metų rupjūčio 1 dieną atlikti tyrimai parodė, kad moters organizme vėžio pėdsakų nebeliko.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ana Cameron įveikė vėžį

Paklausite, kaip tai gali būti? Pasak pačios Anos Cameron, jai padėjo morkų sultys.

„Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad gerdama morkų sultis, aš greitai ir be jokio vargo išsigydžiau vėžį. Manau, kad morkas į savo racioną turėtų įtraukti visi, kuriems buvo diagnozuota ši klastinga liga ir tie, kurie nori nuo jos apsisaugoti“, - pasakoja moteris.

Naudojo kiekvieną dieną 

Morkų sultys, skirtingai nei kai kurie papildai, kuriuos įprasto gydymo metu draudžia vartoti onkologai, leidžiami įtraukti į maisto racioną, naudojant spinduliuotę ar chemoterapiją. „Tačiau aš nenorėjau rekomenduotos chemoterapijos, nes labai baiminausi jos šalutinio poveikio“, - sako Ana.

Moteriai nebuvo atlikta nei chemoterapija, nei jokia spinduliuotė. Ji pradėjo gerti morkų sultis.

„Aš savo mityboje nieko nekeičiau, tik įtraukiau šias sultis. Toliau valgiau visus maisto produktus, taip pat ir mėsą, ledus. Geriamosios morkų sultys buvo vienintelis mano racione padarytas pakeitimas. Be to, aš maloniai priėmiau artimųjų maldas ir gerą energiją iš savo draugų ir aplinkinių“, - pasakoja moteris.

Ana Cameron (nuotr. facebook.com)

Štai kokius pokyčius savo organizme pastebėjo Ana:

Po dviejų savaičių morkų vartojimo, ji organizme nepastebėjo jokių pasikeitimų.

Po aštuonių savaičių, vartojant morkų sultis, ji sužinojo, kad auglys nustojo augti ir pradėjo mažėti.

Po keturių mėnesių, toliau geriant morkų sultis kiekvieną dieną, plaučių būklė pradėjo gerėti.

Po aštuonių mėnesių gydytojai neberado jokių vėžio ženklų.

Anos Cameron istorijoje gydytojai negalėjo paaiškinti, kaip Ana išsigydė klastingą ligą vos su morkų pagalba, tačiau jas galima pabandyti įtraukti į savo kasdieninį maisto racioną.


Rašyti komentarą...
J
Justina
2018-03-17 20:03:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Irena,tai tu pati kvailė.Jei čia yra paminėtas žmogaus vardas,ir jo nuotrauka,tai jau FAKTAS.Be to,straipsniuose nerašomos kvailystės,tuo pati įsitikinau perskaičius apie Zodiako Ženklus.Tikra tiesa.Tu pati esi kvailė,nes greičiausiai nelankei mokyklos,atsiprašant.
Atsakyti
-7

A
Aušra
2018-03-18 13:29:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki.Sirgti onkologine liga ne taip baisu.Baisumas prasideda tada kai , atsisakai chemoterapiju, kaulu ciulpu transplantaciju .ir Gydytojai pasako , kad mirsi greit .Tada nusprendi mirti ir ieskai savo sveikatos kelio SAVO.Ir visiems ant pykcio -pasveiksti.Va tada prasideda ; patycios panieka , smeiztai, Zodis "NESAMONE" , nenukrenta nuo liezuvio.KIEKVIENAM SAVAS SVEIKATOS KELIAS.Sita onkologini kelia as praejau.Pasveikau visiems ant pykcio .Atsisakiau medicinos .ir praejau savo isgijimo kelia.
Atsakyti
-1

V
Viktorios
2018-03-18 03:45:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senai jau tie vaistai yra tik mes eiliniai paprastukai ju neparagausim. Per daug siame pasaulyje zmoniu,todel mus reikia naikinti o ne gyditi
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų