Per stebuklą išgyvenęs avarijoje sumaitotas kelmiškis: „Jei kiti palūžta, prasigeria, man tik kilo įkvėpimas“
Prieš 4,5 metų partrenktas ir šiurpius sužalojimus patyręs 33-erių kelmiškis Saulius Baltrušaitis sako, kad praktiškai per plauką išlikus gyvam gyvenimas pasidarė ir sveikesnis, ir laimingesnis. Nors jaunam vyrui teko iš naujo mokytis vaikščioti su protezuota koja, ilgai gydytis gausybę kitų sužeidimų, jis sako nė sekundei nepuolęs savęs gailėti ar nurašyti. Negana to, šiandien jis aktyviai užsiimdamas fitnesu jau skina laimėjimus konkursuose.
Mirus garsiems Lietuvos vyrams įspėja visus: pastebėkite šiuos ženklus laiku
Nuo pat metų pradžios Lietuvą krečia skaudžios netektys – 2023-ieji prasidėjo žinia apie dainininko Donato Čižausko mirtį, gegužės 27-ąją pranešta apie žinomo žurnalisto Viliaus Stankevičiaus mirtį. Pranešama, kad abu jauni vyrai nusižudė, todėl ekspertė įspėja – šių ženklų negalima praleisti pro akis, juos būtina pastebėti laiku.
Mėgstate suvaidinti orgazmą? Turi jums liūdnų žinių
Seksualinės gerovės guru, gydytoja dr. Kanwal Bawa kreipiasi į moteris ir ragina jas liautis apsimetinėti patirtu orgazmu. Vietoje to, ji turi kiekvienai patarimą, kuris kaip mat pagerins sekso kokybę.
Dr. Kanwal Bawa, kalbėdama savo tinklalaidėje, pasidalino pastebėjimu. Deja, tačiau vis dar didelė dalis moterų jaučia spaudimą suvaidinti orgazmą, kurio nepatyrė, tik tam, kad įtiktų savo partneriui.
Vis dėlto, mažai kas žino, kad tokia melagystė pridaro kur kas daugiau žalos nei naudos.
Važiuosite prie vandens? Gydytoja įspėja šiukštu nekartoti 1 klaidos
Pastarosios savaitės, kuomet saulė palepino šiltais orais, prie vandens telkinių pritraukė minias lietuvių, kurie jau nekantrauja pasidžiaugti saulės voniomis. Tačiau skubantiems įgauti saulės nubučiuotos odos įvaizdį, gydytoja dermatovenerologė Viktorija Vaičiūnienė primena nepamiršti į daiktų krepšį įsidėti kelių svarbių priemonių.
Pamačiusi Mildažytės vestuvių nuotraukas nutarė netylėti: „Aiškiai matosi“
698
„Vos prieš kelias dienas susituokė žurnalistė Edita Mildažytė. Nors lietuviai paprastai linkę burbėti dėl įvairių dalykų, aš noriu imti ir pasidžiaugti Editos ir jos mylimojo meile bei santarve“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Viktorija.
Šiais laikais, kai žmonės ilgai gyvena kartu ir neskuba tuoktis, o susituokę išsiskiria vos įvykus pirmam konfliktui, gražu ir gera žiūrėti, kaip poros ryžtasi susijungti meilės saitais.
Unikauskas ragina išbandyti 1 triuką: tai – raktas į ilgaamžiškumą
Japonų gyvenimo trukmė ilgiausia. Pagal populiaciją joje gyvena daugiausiai šimtamečių visame pasaulyje. Kur slypi jų ilgaamžiškumo paslaptis?
Profesorius Alvydas Unikauskas pasidomėjo, kas lemia ilgą jų gyvenimo trukmę. Pasirodo, japonai turi labai paprastą, bet neįtikėtinai sveikatą gerinančią tradiciją:
„Pavalgę tampate mieguisti? Yra mažas triukas, kuris po valgio automatiškai gali sumažinti jūsų cukraus kiekio kraujyje padidėjimą.
Suriebėjusias kepenis išduoda 6 požymiai: pajutę nedelskite
Alkoholio sukelta kepenų suriebėjimo liga turi kelias stadijas, tačiau tam, kad pasireikštų ligos požymiai, kepenys turi būti smarkiai pažeistos.
Alkoholio sukelta kepenų suriebėjimo liga gali atsirasti dėl besaikio alkoholio vartojimo, tai yra, kai žmogus per trumpą laiką suvartoja didelį kiekį alkoholio.
Ši liga taip pat gali išsivystyti, jei asmuo daugelį metų vartoja daugiau alkoholio nei rekomenduojama. Rekomenduojama suvartoti iki 14 alkoholio vienetų per savaitę.
Jokiu būdu nerinkite šių žolių: vaistažolininkas įspėja
Šiuo metu laukuose ir pievose galime pasirinkti pačių įvairiausių vaistažolių, kuriomis stiprinsime sveikatą rudens sezono metu. Sveikatai palankių žolių galime pasirinkti ir darže. Neretai tokios vaistažolės sodininkų yra vadinamos piktžolėmis. Vis dėlto, vaistažolininkas dr. Marius Lasinskas įspėja – kai kurios žolės yra nuodingos.
Pasak dr. Mariaus Lasinsko, viena tokių piktžolių – vėdrynai.
Šiame Vilniaus mikrorajone darosi nesaugu: įspėja visus
118
Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta skubus įspėjimas tėvams. Moteris rašo, kad Šeškinės mikrorajone, Vilniuje, gatvėje vaikšto vyras ir svetimiems vaikams siūlo saldainių.
Skelbiama, kad tai įvyko birželio 6-ąją, apie 17 valandą, kai vaikas ėjo iš būrelio.
Siūlė saldainių
Kaip rašo vilnietė, prie vaiko priėjo nepažįstamas vyras, ėmė aiškinti, kad pažįsta vaiko mamą ir pasiūlė saldainių.
Visa laimė, kad vaikas nepatikėjo ir nesusigundė svetimo vyro žodžiais.
Išanalizavo Sandros Žutautienės veidą: 1 bruožas viską atskleidžia
„TV Pagalbos“ komandos narė Sandra Žutautienė yra itin mylima žiūrovų. Moteris padeda šimtams lietuvių, tačiau randa laiko ir koncertams.
Kokia ši moteris ir kokie bruožai užkoduoti jos veide?
Jautri ir smulkmeniška
Ekspertė Laura Šukienė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, analizuodama S.Žutautienę sako – tai veikli nenuorama ir netrukus pasidalija išsamesne įžvalga.
Neišpilkite agurkų marinato: jo nauda nustebins
Gerti agurkų marinatą gali atrodyti šlykštu, tačiau yra keletas priežasčių, kodėl nevertėtų jo išpilti, o geriau išgerti. Jis palaiko tinkamą skysčių kiekį organizme, padeda kovoti su mėšlungiu ir yra itin naudingas žarnyno sveikatai.
Sportininkai agurkų marinatą gurkšnoja jau daugelį metų. Ekspertai teigia, kad jos padeda sumažinti raumenų tempimą ir skausmus. Tačiau yra dar daugybė naudingų savybių – tad gerai pasvarstykite prieš išpildami agurkų marinatą.
Šiukštu negerkite 1 gėrimo šiomis dienomis: gali baigtis liūdnai
Nors žmonės nevengia mėgautis alkoholiniais gėrimais saulėkaitoje, ekspertai griežtai įspėja to nedaryti.
Privataus reabilitacijos centro „Delamere“ priklausomybės ligų specialistai atkreipė dėmesį į alkoholio vartojimo saulėje riziką.
„Viena didžiausių pavojų geriant vasarą lauke yra dehidratacija, – pažymėjo ekspertai. – Alkoholis pašalina skysčius iš kraujo per inkstų sistemą, kurią sudaro inkstai, šlapimtakiai ir šlapimo pūslė.
Prasidėjus grilio sezonui – gydytojo patarimai geram virškinimui: kokią mėsą ir garnyrą rinktis
Gamtoje kepamas maistas neatsiejamas šiltų orų, o ypač artėjančios vasaros atributas. Patiekalų variacijų šimtai – šašlykai, dešrelės, kepsniai ar mėsainiai ir kt., tačiau netinkamai apdorota mėsa gali sukelti tam tikrų sveikatos problemų. Šeimos gydytojas Jevgenij Kurovskij sako, kad prasidėjus lauke kepamos mėsos sezonui, padaugėja sveikatos sutrikimų, susijusių su virškinimo sistema, todėl reikėtų žinoti, kaip išsirinkti tinkamą mėsą, ją paruošti ir kaip elgtis, apsinuodijus maistu.
Atskleidė geriausią laiką laistyti daržą: derlius padvigubės
Laistyti daržą ar sodą yra menas. Kai žinosite, kuriuo paros metu geriausia laistyti lauko augalus, ir gudrybes, kaip juos laistyti efektyviausiai, augalai bus laimingesni.
Net jei vasara lietinga, vis tiek teks bent kartą juos laistyti. Kiekvieną vasarą pasitaiko sausų ir lietingų periodų.
Kai stoja sausra, augalams būtina suteikti papildomos drėgmės, kad jie klestėtų.
Vanduo per daug brangus, kad jį švaistytume, todėl štai ką reikia žinoti apie tai, kaip ir kada laistyti augalus, rašo bhg.
Įspėja nesimaudyti šioje Lietuvos vietoje: gali baigtis liūdnai
Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centras (HI SSC) informuoja, kad birželio 1 d. Lietuvoje prasidėjo maudymosi sezonas, kuris tęsis iki rugsėjo 15 d. Ne anksčiau kaip 10 dienų iki maudymosi sezono pradžios turi būti atliekami ir reguliariai kas dvi savaites kartojami maudyklų vandens kokybės tyrimai (birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais, iki rugsėjo 15 d.).
Savivaldybių institucijos gali koreguoti tiek maudymosi sezono pradžią, tiek pabaigą, atsižvelgdamos į besimaudančiųjų skaičių.
Atrado labai skanų vištienos petukų receptą: gamins tik taip
„Ši vištiena mums yra skaniausias patiekalas. Pradedi ir negali sustoti, kol nesusitinki ties paskutiniu petuku, kuriuo nepasidalini. Šįkart sugudravau ir vištieną kepiau orkaitėje, o ne keptuvėje. Galiausiai tik sumaišiau su paruoštu padažu. Kitąkart kepsiu tik orkaitėje irgi“, – sako tinklaraščio „Viktorijos virtuvė“ autorė.
Reikės: Vištienos petelių; Vištienos prieskonių; Aliejaus; Miltų; Medaus; Sweet chilli padažo; Pomidorų padažo; Sezamo sėklų; Sviesto.
Dėl savo ligos kaunietė kreipėsi net į ekstrasensus: įspėja visus
Ar depresija gali būti nuosprendis ir kaip suprasti, kad žmogui ne šiaip liūdna, o jį vargina itin sunki liga?
Neretai visuomenėje emocinė sveikata atsiduria paraštėse, tačiau itin svarbu prisiminti, kad depresija, nerimo sutrikimai arba panikos atakos gali paliesti kiekvieną iš mūsų tada, kai mažiausiai to tikimės.
Apie tai, kaip įveikti depresiją ir koks šios ligos gydymo kelias, „Sveikatos DNR“ kalbamės su vilniete, dviejų vaikų mama Egle Juozaitiene bei vaistininke Rūta Trakšlele.
Šie gėrimai atgaivins net karščiausią vasaros dieną: išbandykite
Lietuvą užplūdus karščiams daugelis ieško būdų, kaip atsigaivinti. Vis dėlto, jei namuose dar neįsirengėte oro kondicionieriaus, belieka kliautis vėsiu dušu ir šaltais gėrimais. Šį kartą atrinkome keletą veiksmingiausiai vėsinančių ir organizmui naudingiausių gėrimų.
Pienas. Karvių ir ožkų piene yra daug maistinių medžiagų ir kalcio, kurį mūsų organizmas nesunkiai įsisavina.
Kakava.
5 geriausi būdai, kaip atsipalaiduoti vasarą
Šiuolaikinis gyvenimo tempas retai leidžia atsipūsti, todėl itin svarbu pasirūpinti kokybišku poilsiu vasarą. Atrinkome 5 paprastus, bet veiksmingus būdus, kurie padės atsipalaiduoti ir atgauti jėgas atostogų metu.
Tolimos išvykos
Šis būdas tinka tiems, kas vairuoja automobilį. Mokslininkų teigimu, tolimos kelionės labai padeda atsipalaiduoti. Tik nepainiokite to su ilgu stovėjimu kamštyje miesto centre – kalbame apie kelionę į užmiestį, įsijungus mėgstamą muziką ir pan.