Močiutė pagimdė savo anūkę – už to slypi širdį virpinanti istorija

Surogatinė motina, būdama 51 metų amžiaus, pagimdė savo pačios anūkę.

Surogatinė motina, būdama 51 metų amžiaus, pagimdė savo pačios anūkę (nuotr. Instagram)

Julie Loving nusprendė padėti savo dukrai Breannai Lockwood (29) po to, kai jai teko išgyventi skaudžius persileidimus ir nesėkmingą dirbtinį apvaisinimą.

Su vyru Aaronu (28) išsvajotos šeimos sukurti jiems niekaip nepavyko jau ketverius metus. Tačiau sveika ir sportiška jos mama, nubėgusi 19 maratonų, pasisiūlė padėti ir tapo poros kūdikio surogatine motina.

Lapkričio 2 dieną Julie pagimdė Briar Juliette Lockwood – savo pačios anūkę. Ką tik mama tapusi Breanna iš Čikagos pasidalino naujienomis savo instagramo paskyroje – ji rašė, kad naujagimė visų jų širdis užliejo tikra laime, rašoma dailystar.co.uk.

Surogatinė motina, būdama 51 metų amžiaus, pagimdė savo pačios anūkę

„Mano mama sunkų gimdymą išgyveno kaip tikrų tikriausia superžvaigždė“, – rašė ji. – „Tai, ką ji paaukojo tam, kad mes galėtume susilaukti kūdikio, man tiesiog gniaužia kvapą. Laikau dukrą ant rankų ir iš džiaugsmo spurda širdis.

Jaučiu, kad kaip dėl šito kūdikio padaryčiau viską, kai tik į ją pasižiūriu, ir prisimenu, ką dėl manęs padarė mano mama. Kiekvienas žingsnis ir kiekvienas mano veiksmas yra skirtas mano dukrai, mokausi iš to, kaip mano mama augino mane. Jos meilė ir nesavanaudiškumas yra tyri, nuoširdūs ir geranoriški.

Mano mama Julie ir mano dukrytė Briar abi jaučiasi puikiai ir yra sveikos! Turiu labai daug visko papasakoti apie mūsų gimdymo patirtį, bet dabar su vyru esame visiškai pasinėrę į rūpinimosi naujagime patirtį!“

REKLAMA

Breanna savo šeimos patirtis fiksuoja instagramo paskyroje „ivf.surrogacy.diary“, kurią seką beveik 150 000 žmonių. Instagrame praėjusią savaitę šalia savo nuotraukos, kurioje ji laiminga ir švytinti žiūri į naujagimę, Breanna rašė: „Tiesiog gyvenu naujos motinystės palaimoje!“

Surogatinė motina, būdama 51 metų amžiaus, pagimdė savo pačios anūkę

Anksčiau šiais metais dalyvaudama „Good Morning America“ laidoje mama ir dukra sakė, kad abu su vyru desperatiškai norėjo susilaukti kūdikio. Julie taip pat norėjo tapti močiute ir tuo pat metu – padėti dukrai. TV laidoje ji papasakojo, kaip pati pasisiūlė būti Breannai surogatine motina.

Julie sakė: „Pradėjau su ja apie tai kalbėtis. Ji iš pradžių nesutiko, ji sakė, kad gal išprotėjau, bet aš nepasidaviau. Nubėgau 19 maratonų ir dalyvavau daugybėje triatlono varžybų. Jaučiau, kad dėl sveikatos man nekiltų problemų, o savo du vaikus išnešiojau labai lengvai.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų