Šeimos skausmui ribų nėra: nuotaka mirė per savo pačios vestuves

Nuotaka iš Rusijos Aleksandra Jerochova (25) mirė per savo vestuvių šventę suvalgiusi saldumyno su riešutais – jos šeimos nariai tikina, kad restoraną įspėjo apie nuotakos alergiją.

Nuotaka mirė per savo pačios vestuves – jai prasidėjo anafilaksinis šokas, kaip manoma, sukeltas alergijos riešutams. 25 metų amžiaus Aleksandra Jerochova mirė nuo ekstremalios alerginės reakcijos, kuri įvyko vakarienės metu, prabangiame dvare Rusijoje.

Teigiama, kad netrukus po tuoktuvių nuotaka vaišinosi saldumynais,  rašoma mirror.co.uk.

Šokiruoti svečiai bandė ją gelbėti, kai nuotaka prie stalo ėmė dusti. Į banketų salę Caricino rūmuose, Maskvoje, kur vyko šventė, buvo iškviesta greitoji pagalba. Gelbėtojų komanda atvyko, bet merginos išgelbėti nebepavyko, praneša Rusijos spauda. Gydytojų teigimu, nuotakai pasireiškė anafilaksinis šokas, įtariama, sukeltas alergijos riešutams.

Vestuvių pokylis vyko prabangiuose rūmuose, įkurtuose Jekaterinos Didžiosios. Nuotakos šeima teigia, kad maisto tiekėjus įspėjo, kad nuotaka yra alergiška riešutams.

Aleksandra šią alergiją turėjo nuo vaikystės, o maistą gaminę žmonės buvo apie tai iš anksto informuoti. Pranešama, kad saldūs patiekalai, kurių ji valgė, turėjo riešutų, nors tiksliai nenurodoma, kokių.

Aleksandra studijavo bankininkystę ir finansus elitinėje Rusijos prezidentinėje nacionalinės ekonomikos ir viešojo administravimo akademijoje Maskvoje. Manoma, kad policija šį tragišką įvykį šiuo metu tiria.

„Allergy UK“ duomenimis žemės riešutams alergiškas yra vienas vaikas iš 50 Didžiojoje Britanijoje – tokios alerginės reakcijos sunkesniais atvejais gali būti mirtinos. Pastebėta, kad pastaraisiais dešimtmečiais tokių alergijų daugėja. Mokslininkai vis dar aiškinasi, kodėl taip yra.

Pasak „Allergy UK“, daugelis vaikų iš alergijos riešutams išauga, dažniausiai iki penkerių metų amžiaus. Medikai paprastai ragina su alergija gyvenančius žmones su savimi nešiotis adrenalino injekcijų, jei prasidėtų anafilaksinis šokas. 

Lengvi ir vidutinio sunkumo anafilaksinio šoko simptomai yra šie:

Burnos, liežuvio ir gerklės niežėjimas. Patinimas aplink lūpas, akis ar kitas veido dalis. Raudonas bėrimas su niežėjimu (dažnai vadinamas dilgėline ar urtikarija). Vėmimas, pykinimas, pilvo skausmai ir diarėja. Sloga ir čiaudulys.

Jei riešutams alergiškam žmogui pasireiškia šie sunkūs alerginės reakcijos simptomai, būtina nedelsiant kviesti medikus:

Liežuvio ir (ar) gerklės tinimas. Sunkumas ryjant ar kalbant. Balso pokytis (užkimimas). Švilpimas kvėpuojant (nosyje) ar nepaliaujamas kosulys. Pasunkėjęs ar garsus kvėpavimas. Galvos svaigimas, alpimas, sąmonės praradimas (dėl žemo kraujospūdžio). Kūdikiams – išblyškimas, silpnumas, staigus mieguistumas.


Rašyti komentarą...
g
gh
2020-11-19 13:02:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
galetu duoti IQ testa pries leidziant komentuoti, nes dabar tai kazkokie ligoniai komentuoja , kurie uz vidutine bezdzione kvailesni. Jau net tokiu strapsniu abejoja, 100% covid idiotai
Atsakyti
0

S
Straipsnis
2020-11-17 12:00:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniams skaityti ir tikėti
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų